ژاپن با رکورد فعالیت خدماتی شاهکار کرد

ژاپن با رکورد فعالیت خدماتی شاهکار کرد میزان سنج: فعالیت خدماتی ژاپن در ماه می رکورد زد.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، نظرسنجی بخش خصوصی امروز دوشنبه (۵ ژوئن) نشان داد که فعالیت بخش خدمات ژاپن در ماه می با سرعت بی سابقه ای گسترش یافت که بهبود تقاضای خارج از کشور و افزایش توریستهای خارجی به سبب کاهش بیشتر محدودیت های بیماری همه گیر در آن موثر بود. شاخص نهایی مدیران خرید خدمات بانک ژاپن (PMI) در ماه گذشته از اوج ۵۵.۴ در ماه آوریل به ۵۵.۹ رسید.
اوساما بهاتی، اقتصاددان در اس اندپی گلوبال اظهار نمود که شرکتها با کاهش محدودیت های کرونائی رونق گرفتند و افزایش شدید تقاضا، خصوصاً از طرف گردشگری خارجی را اعلام نمودند. بنظر می رسد روند صعودی ادامه خواهد داشت برای اینکه کسب وکار گسترش یافت و خوش بینی تجاری نزدیک به بالاترین حد خود باقی ماند. دولت ژاپن، کنترل های مرزی سختگیرانه در رابطه با بیماری همه گیر را کنار گذاشته و کووید-۱۹ را در سطح آنفولانزای فصلی طبقه بندی کرده است.
تعداد بازدیدکنندگان خارجی ژاپن در ماه آوریل به بالاترین حد بعد از همه گیری و نزدیک به ۲ میلیون نفر رسید.
این نظرسنجی نشان داد که انتظارات تجاری برای سال آینده همچنان قوی است، بااینکه سرعت افزایش نسبت به آوریل اندکی کم شده است.
شرکت های خدماتی برای چهارمین ماه متوالی افراد بیشتری را استخدام کردند که نرخ ایجاد شغل دومین نرخ سریع از سپتامبر ۲۰۰۷ است.
طبق گزارش رویترز، شاخص کارهای تولیدی و خدماتی با سریع ترین سرعت از اکتبر ۲۰۱۳ رشد کرد. این شاخص از ۵۲.۹ آوریل به ۵۴.۳ در ماه می افزوده شد و برای پنجمین ماه متوالی بالاتر از ۵۰ باقی ماند.
منبع:

5.0 / 5
210
1402/03/16
09:30:08
تگهای خبر: بانك , تولید , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش