زنگنه:

طرح پشتیبانی از مالکیت صنعتی به کمیسیون بازگردد

طرح پشتیبانی از مالکیت صنعتی به کمیسیون بازگردد به گزارش میزان سنج رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه با انتقاد از تعداد موارد طرح پشتیبانی از مالکیت صنعتی در خواست کرد که طرح برای اصلاح به کمیسیون بازگردد.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، محسن زنگنه نماینده مردم تربت حیدریه در تذکری در جلسه علنی امروز مجلس ضمن اشاره به روند بررسی طرح پشتیبانی از مالکیت صنعتی اظهار داشت: برخی از مواد طرح پشتیبانی از مالکیت صنعتی با ۱۵۳ ماده ماهیت آیین نامه ای پیدا کرده است، در حالیکه ما قانونگذار هستیم و بزودی مباحثی چون لایحه بودجه در دستور کار قرار می گیرد.
وی ادامه داد: از آقای غضنفرآبادی رئیس کمیسیون قضایی مجلس درخواست می کنم این طرح را به کمیسیون بازگردانند تا با اعمال اصلاحاتی و کاهش تعداد مواد باردیگر در دستور کار صحن مجلس قرار گیرد.
محمد باقر قالیباف رئیس مجلس در پاسخ به اظهارات زنگنه اظهار داشت: این طرح در مجلس دهم هم مطرح بود، ضمن این که کار کارشناسی بر آن انجام شده است مرکز پژوهش های مجلس هم اصلاحاتی را بر آن اعمال کرده است، باآنکه تعداد مواد طرح زیاد است اما کار کارشناسی فراوانی بر آن انجام شده است، اگر تذکر و اخطارها مطرح نشود در ۷ جلسه بررسی طرح تمام می شود.5.0 / 5
248
1400/09/14
12:30:50
تگهای خبر: صنعت , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۴ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش