وزیر صنعت:

كمبود مواد غذایی نداریم

كمبود مواد غذایی نداریم به گزارش میزان سنج وزیر صنعت، معدن و تجارت از وجود ذخایر اقلام غذایی و سایر كالاها و مایحتاج عمومی به اندازه كافی در كشور اطلاع داد.به گزارش میزان سنج به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی از ذخایر اقلام كالایی و مایحتاج عمومی در كشور اطلاع داد و اظهار داشت: مردم به هیچ وجه نگران كمبود اقلام غذایی مورد نیاز خود نباشد؛ چون كه ذخایر كالایی به حد كافی بوده و هست.
وی خاطرنشان كرد: چون سال قبل تولید كشور رونق خوبی داشت و در این ایام كه واحدهای تولید كننده اقلام ضروری و همینطور بهداشتی مورد نیاز مردم به صورت شبانه روزی فعال هستند؛ بنابراین در تأمین كالا هیچ مشكلی نداریم.
رحمانی اضافه كرد: با تمهیدات اتحاذ شده واحدهای صنفی عرضه كننده اقلام ضروری مردم، همچون فروشگاه های مواد غذایی، سوپرماركت ها، نانوایی ها، میوه فروشی ها و…، هیچ گونه محدودیت فعالیتی نخواهند داشت و دایر خواهند بود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت اجرای طرح اعمال محدودیت فعالیت صنوف غیر ضرور را گامی مثبت در كنترل، شیوع و انتقال بیماری كرونا در سطح كشور دانست و از واحدهای صنفی موجود در سطح كشور خواست تا همكاری لازم را با مسؤلان ذی ربط داشته باشند.

5.0 / 5
3572
1399/01/09
00:11:27
تگهای خبر: تجارت , تولید , صنعت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش