پیام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به مناسبت یازدهم اردیبهشت:

كارگران به حق مجاهدان تولید هستند

كارگران به حق مجاهدان تولید هستند میزان سنج: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به مناسبت روز كارگر با ارسال پیامی این روز را به كارگران تبریك گفته و آرزو كرده است به بركت دعای كارگران در ماه ضیافت الهی، همه ایرانیان بر خوانِ سلامت بنشینند.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر به نقل از گروه خودروسازی سایپا، سید جواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به مناسبت فرارسیدن یازدهم اردیبهشت ماه؛ «روز کارگر» با ارسال پیامی این روز را به کارگران شریف ایران -این مجاهدان راه تولید- تبریک گفته و آرزو کرده است به برکت دعای دست های پینه بسته کارگران غیرتمند این مرز و بوم در این ماه ضیافت الهی، همه ایرانیان، بر خوانِ سلامت بنشینند.
متن کامل این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
در یازدهمین روزِ اردیبهشت ماه، به رسم نیکوی هر سال، به احترام و پاسداشت واژگان مقدس کار و کارگر قیام می نماییم و می ایستیم، تا یادآور ایستادگی، مردانگی و جهاد کارگران شریف و گرانقدر در خاطره ماندگار و تاریخ شریف ایران اسلامی باشد.
یک گام بعد از گرامیداشتِ این روز بزرگ، فریضه ای مقدس و مهم به نام تولید قرار دارد، ضرورتی انکارناپذیر که کلیدواژه ثابتِ نام گذاری این سال ها توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب و تعیین کننده راهبردهای امروز و فردای کشور است و تولید تنها با کارگر معنا می گیرد.
کارگران به حق مجاهدان تولید هستند و به برکت مجاهدت، تلاش و همت آنهاست که تولیدِ ما در گروه خودروسازی سایپا رونق داشته و جهش آنرا در سال جدید دست یافتنی تر کرده است.
اینجانب با افتخار، یازدهم اردیبهشت ماه؛ روز پاسداشت مقام کارگر را به همه جهادگران سنگر کار و تولید، خصوصاً همکاران گرانقدرم در خطوط تولید گروه خودروسازی سایپا تبریک می گویم و امیدوارم به برکت دعای دست های پینه بسته کارگران غیرتمند این مرز و بوم در این ماه ضیافت الهی، همه ایرانیان، بر خوانِ سلامت، افطار کنند.
سیدجواد سلیمانی
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا


منبع:

5.0 / 5
2711
1399/02/12
23:51:49
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش