طرح اسكان فوری جاباما برای شرایط اضطراری

طرح اسكان فوری جاباما برای شرایط اضطراری به گزارش میزان سنج طرح اسكان فوری جاباما در جهت امدادرسانی و فراهم كردن سریع واحد اقامتی به افراد متضرر در جریان حوادث طبیعی همچون زلزله، سیل، آتش سوزی و … شكل گرفته است.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، همانطور که می دانید صبح ۱۹ اردیبهشت زلزله ای به بزرگی ۵.۱ ریشتر در اطراف دماوند رخ داد و سبب تشویش و نگرانی در بین مردم استان های تهران و البرز شد.
با توجه به زلزله خیز بودن خیلی از مناطق کشور و همینطور احتمال بالای وقوع رخدادهای طبیعی دیگر در نقاط مختلف ایران، جاباما خویش را مسئول می داند تا در حد بضاعت و با تاکید بر ظرفیت های فعلی خود قدمی در جهت تسهیل شرایط در زمان وقوع این رخدادها بردارد.
متأسفانه در هنگام بروز حوادثی همچون زلزله، سیل، آتش سوزی و …، بارها شاهد صدمه و یا تخریب منازل مسکونی هم وطنان خود بوده ایم و فراهم کردن شرایط اسکان موقت برای این عزیزان به یکی از دغدغه های اصلی افراد بدل شده است.
با توجه به این که هم اکنون جاباما موفق به پوشش حداکثری انواع اقامتگاه در شهرها و روستاهای ایران شده، برهمین اساس تصمیماتی اتحاذ شده تا از این امکان در جهت امدادرسانی به افراد متضرر در جریان حوادث طبیعی استفاده نماید.
در این راستا طرح اسکان فوری جاباما جهت انجام پشتیبانی های لازم شکل گرفته است و چنانچه محل سکونت افراد بر اثر وقایعی مانند زلزله، سیل، آتش سوزی و سایر حوادث غیرمترقبه در هر کدام از شهرها و روستاهای کشور صدمه ببیند، تنها کافی است تا با جاباما تماس بگیرند.
در نخستین اقدام جاباما اطلاعات تمامی واحدهای اقامتی قابل سکونت را در شهر محل حادثه و یا نزدیک ترین شهر به آن جمع آوری می کند. بعد از آن هتل ها، میزبانان محترم و صاحبان اقامتگاه ها که عضوی از خانواده بزرگ جاباما هستند با در اختیار گذاشتن حداکثر ظرفیت پذیرش خود با جاباما در امر امدادرسانی همکاری می کنند.
تیم جاباما به سرعت شرایط اقامت افراد صدمه دیده را در این واحدهای اقامتی فراهم نموده و تمامی هزینه های این امر را متقبل خواهد شد.
ضمن آرزوی سلامتی و آرامش برای هموطنان عزیز، چنانچه افراد با رخدادی روبرو شده و احتیاج به استفاده از طرح اسکان فوری جاباما پیدا کردند، کافی است با شماره ۰۲۱۴۳۹۰۰۹۰۰ از راه تلفن و شماره ۰۹۳۰۷۳۲۵۳۱۵ از راه پیام رسان واتسپ با جاباما تماس بگیرند.
تیم پشتیبانی جاباما سریعاً اقدامات لازم را برای اسکان موقت افراد پیگیری خواهند کرد.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

5.0 / 5
3183
1399/02/28
14:34:00
تگهای خبر: اقامتگاه , امداد , متر , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۷ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش