سایت تبلیغ كسب و كار

سایت تبلیغ كسب و كار میزان سنج: در این روزها، تبلیغات اینترنتی یكی از بهترین راه های بازاریابی برای هر برندی می باشد و توجه تعداد زیادی از بازاریابان را به خود جلب نموده.


در صورتی که شما به وبسایت ها، برنامه های موبایل و یا شبکه اجتماعی مختلف مانند فیس بوک، تلگرام، اینستاگرام و … توجه کنید، متوجه میزان زیادی از تبلیغات می شوید. برای نمایش تبلیغات در این رسانه ها به اینترنت احتیاج است. از این بابت، به این گروه از تبلیغات، تبلیغات اینترنتی یا تبلیغات آنلاین می گویند.

در این روزها، تبلیغات اینترنتی یکی از بهترین راه های بازاریابی برای هر برندی می باشد و توجه تعداد زیادی از بازاریابان را به خود جلب نموده. تقریبا تمامی بازاریابان، تبلیغات اینترنتی و آنلاین را در استراتژی بازاریابی خود جای می دهند و یا در آینده نزدیک تصمیم به استفاده از آن خواهند داشت.

تجربه ما در تجارت آنلاین ثابت کرده افرادی که به تازگی می خواهند در فضای مجازی تجارت کنند و از روش سنتی می خواهند تجربه تجارت آنلاین را داشته باشند به دلیل کم هزینه بودن آگهی ها تمایل بیشتری به درج تبلیغ کسب و کار خود  در وب سایت نیازمندی ها را دارند.

توسعه بازاریابی اینترنتی باعث افزایش روش‌های تبلیغات اینترنتی شده است. در واقع، امروزه انواع مختلفی از تبلیغات اینترنتی وجود دارد و شما نیز می‌توانید در استراتژی دیجیتال مارکتینگ خود، از ترکیبی از آنها استفاده کنید. هر یک از روش‌های تبلیغات اینترنتی برای اهداف خاصی کارآمدتر هستند.

به منظور درج آگهی اینترنتی با ما تماس بگیرید.

افزایش آگاهی برند و بهبود فروش از مهمترین اهداف در بازاریابی اینترنتی است. به عنوان یک بازاریاب حوزه دیجیتال بایستی درباره تمام ابعاد تبلیغات اینترنتی آگاهی کسب کنیم. اما مهمتر از همه، ایجاد استراتژی تبلیغاتی برای اهداف کسب و کارتان است تا بتوانید از بهترین ترکیب تبلیغات اینترنتی جهت دستیابی به اهداف خود دست یابید.

اگر قصد تبلیغ کسب ‌و کار خود در سراسر وبسایت های ایرانی را دارید، وب سایت نیازمندی ها به شما کمک می‌کند تا ترافیک باکیفیتی از متنوع ترین وبسایت ها را تجربه نموده و با هدفمندی تبلیغات اینترنتی خود، مخاطب خود را به صفحه مورد نظر خود جلب کنید.

سرویس تبلیغاتی نیازمندی ها همواره کنار کسب و کارهای بزرگ خواهد بود؛ شما نیز با استفاده از تبلیغات آنلاین سایت نیازمندی ها به برندی محبوب و حرفه‌ای در دنیای تبلیغات دیجیتال تبدیل خواهید شد.

شما می توانید در وب سایت نیازمندی ها به در دسته بندی های تبلیغات آموزشی ، مد و زیبایی و تبلیغات گردشگری آگهی ثبت کنید .

 

تبلیغات اینترنتی از جهات زیر بر تبلیغات سنتی اولویت دارند:

 1. دسترسی به مخاطبین بیشتر
  از آنجا که افراد معمولا در هر مکانی که باشند به دستگاه هایی مانند موبایل، تبلت و دسکتاپ دسترسی دارند، با بازاریابی به کمک این دستگاه ها می توانید به تعداد زیادی مخاطب و در مکان های مختلف دسترسی پیدا کنید. حال آنکه در تبلیغات سنتی، مثلا تبلیغ در بیلبورد، تنها افرادی که از مکان نصب بیلبورد عبور می کنند، مخاطب شما خواهند بود.
 2. توجه بیشتر کاربران در فضای آنلاین
  امروزه، درصد زیادی از افراد، بیشتر وقت خود را در تبلت و یا موبایل می گذرانند و این امر باعث می شود که توجه آنها به تبلیغاتی که در این دستگاه ها انجام می شود، بیشتر شود. براساس تحقیقات گوگل، میزان توجهی که به تبلیغات موبایلی در محیط یوتیوب می شود، بیشتر از تبلیغات پخش شده در تلویزیون است.
 3. تعامل مستقیم با مخاطبان
  شما در تبلیغات اینترنتی می توانید به طور مستقیم با مخاطبان خود تعامل داشته باشید و آنها را به دیدن یک صفحه فرود خاص، مطالعه نکاتی در مورد محصولات خود و … تشویق کنید یا اینکه از آنها نیز بخواهید تا نظرات خود را در مورد برند شما مطرح کنند. در صورتی که در تبلیغات سنتی این امکان وجود ندارد.
 4. تبلیغات هدفمند
  هوشمند شدن تکنولوژی در صنعت تبلیغات آنلاین نیز تاثیر گذاشته است و بسیاری از شبکه های تبلیغاتی آنلاین با استفاده از روش های مبتنی بر هوش مصنوعی، رفتار مخاطبان تبلیغات را شناسایی کرده و تبلیغات را در بهترین زمان و در بهترین مکان، به مخاطبان نمایش می دهند تا تبلیغات، تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد. از این رو، مخاطبان تبلیغات با احتمال بیشتری به مشتریان واقعی و و فادار تبدیل خواهند شد.
 5. قابلیت پیگیری کاربران
  شما به کمک ابزارهای آنالیتیکس و اتریبیوشن می توانید عملکرد هر کدام از کمپین های تبلیغات آنلاین خود را دنبال کنید و مورد ارزیابی قرار دهید. شما در تبلیغات اینترنتی می توانید دریابید که عملکرد هر کدام از کمپین هایتان تا چه حد خوب بوده است و اگر مشکلی در یکی از کمپین هایتان وجود دارد، آن را برطرف کنید. این امکان در تبلیغات سنتی وجود ندارد و شما در تبلیغات سنتی نمی توانید بفهمید که هر کدام از آنها تا چه حد خوب عمل کرده است و تا چه حد توانسته برای شما مشتری واقعی ایجاد کند. در حالی که در تبلیغات اینترنتی با تعریف چندین معیار عملکرد کلیدی (KPI) برای هر کدام از کمپین هایتان دریابید که کدام یک بهتر عمل کرده و شما را به اهداف تبلیغاتی خود رسانده است.
 6. هزینه مناسب
  در نهایت باید به قیمت مناسب تبلیغات اینترنتی نسبت به تبلیغات سنتی اشاره کنیم. شما با اختصاص بودجه کمتری به تبلیغات آنلاین نسبت به تبلیغات سنتی می توانید به تعداد مشابهی از مخاطبان دسترسی پیدا کنید. نمودار زیر میانگین هزینه اختصاص داده شده به تبلیغات اینترنتی را با هزینه اختصاص داده شده  به تبلیغات سنتی مقایسه کرده است.

 

5.0 / 5
3066
1399/02/30
01:12:20
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش