كشف بیشتر از 400 خودروی احتكار شده، این دفعه در چیتگر

كشف بیشتر از 400 خودروی احتكار شده، این دفعه در چیتگر به گزارش میزان سنج ماموران پلیس در ادامه برخورد با احتكار خودرو این دفعه ۴۰۲ دستگاه خودروی احتكار شده را در دو پاركینگ در محدوده چیتگر كشف و توقیف كردند.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، کیانوش نظری، رئیس کلانتری چیتگر دراین باره اظهار داشت: به دنبال ابلاغ تدابیر در مورد برخورد با احتکارکنندگان خودرو های بدون پلاک در پارکینگ ها، عوامل کلانتری در رصدهای انجام شده دو پارکینگ در جاده مخصوص، بزرگراه لشگری غرب به شرق روبروی خیابان نخ زرین و شرق به غرب اتوبان لشگری خیابان سپاه اسلام شناسایی نمودند که در آنها مبادرت به نگهداری صدها دستگاه خودروی سواری فاقد پلاک شده بود.
وی افزود: در همین راستا هم هماهنگی های لازم با مقام قضایی انجام شده و ماموران در دوعملیات جداگانه تعداد ۲۵۱ خودرو را از پارکینگ اول و تعداد ۱۵۱ خودرو را هم از پارکینگ دوم کشف و توقیف کردند.
رئیس کلانتری چیتگر با اشاره به اینکه ۴۰۲ خودروی احتکار شده عموما ایرانی و فاقد پلاک بودند، اظهار داشت: این خودرو ها متعلق به دو نفر بود که در این حوزه پرونده ای تشکیل و به پلیس امنیت اقتصادی واگذار شد. همینطور دو پارکینگ هم پلمب شد.
5.0 / 5
2459
1399/03/07
19:44:30
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش