حمایت بلاعوض ستاد نانو از ایده های بسته بندی

حمایت بلاعوض ستاد نانو از ایده های بسته بندی میزان سنج: ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در امتداد ارتقاء كیفیت طراحی های صنعتی محصولات نانو برنامه حمایتی برای طراحی صنعتی و بسته بندی برگزار می نماید.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، بسته بندی محصولات همیشه نخستین نقطه ارتباطی مشتری با محصول است؛ بدین جهت بسته بندی زیبا می تواند فرد را ترغیب به خرید کند و این عامل سبب موفقیت تولید یک محصول جدید یا راه اندازی مجدد یک خط تولید از کار افتاده باشد.
موضوع طراحی بسته بندی محصولات در سال های اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است؛ به همین دلیل، پیشرفت و خلاقیت های به کار رفته دراین زمینه بسیار قابل توجه است. دلیل این توجه آن است که شرکت های بزرگ به این نتیجه رسیده اند که طراحی بسته بندی خوب، بدون شک منجر به افزایش فروش محصولات می شود.
در این راستا کریدور خدمات فناوری تا بازار با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو مبادرت به ارائه خدمات طراحی صنعتی و بسته بندی، طراحی و ساخت دمو (نمونه نمایشی) و مشاوره طراحی صنعتی کرده است.
برمبنای اعلام ستاد نانو، اعطای ۷۰ درصد از هزینه های مربوط به طراحی صنعتی محصول و بسته بندی تا سقف ۲۵۰ میلیون ریال، ۷۰ درصد از هزینه های مربوط به طراحی و ساخت دمو (نمونه نمایشی) تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال، ۱۰۰ درصد هزینه مشاوره طراحی صنعتی و بسته بندی همچون حمایت های اعطا شده به تیم های فعال در این حوزه می باشد.
منبع:

5.0 / 5
2785
1399/04/04
11:47:35
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۴ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش