زیان سنگین خودروسازان بزرگ جهان

زیان سنگین خودروسازان بزرگ جهان به گزارش میزان سنج شركتهای رنو و فولكس واگن از زیان سنگین خود خبر دادند.


به گزارش میزان سنج به نقل از اتوکار، خودروسازی فولکس واگن آلمان از زیان ۸۰۰ میلیون یورویی خود در نیمه نخست سال جاری اطلاع داد. طی این مدت میزان خودرو های تحویلی این خودروساز با ۲۷ درصد کاهش به ۳.۹ میلیون دستگاه خودرو رسیده که همین مسئله سبب کاهش ۲۳.۲ درصدی درآمد بزرگ ترین خودروساز اروپا شده است.
فرانک ویتر- مدیر مالی گروه فولکس واگن با اشاره به اینکه نیمه نخست سال جاری، یکی از پرچالش ترین دوره ها در تاریخ معاصر این خودروساز بود، اظهار داشت: با عنایت به کاهش شدت انتشار کرونا و رشد تقاضا، امیدواریم در نیمه دوم سال شاهد ثبت عملکرد بهتری باشیم.
فولکس واگن امیدوار است با تمرکز روی بازارهای بزرگ غیراروپایی خود تا حد زیادی از زیان بیشتر جلوگیری کند. به تازگی مدیران این شرکت از توسعه یک خودرو اطلاع داده بودند که منحصرا برای بازار چین- بزرگ ترین بازار خودروی جهان توسعه داده خواهد شد.
طی همین بازه زمانی، دیگر خودروساز بزرگ اروپایی یعنی رنو از زیان ۷.۳ میلیارد یورویی خود اطلاع داده که بدترین عملکرد این خودروساز فرانسوی بوده است. طی این مدت میزان درآمد این شرکت با ۳۴.۹ درصد کاهش روبرو شده که مهم ترین عامل آن، کاهش ۳۴.۳ درصدی تعداد خودرو های به فروش رفته بوده است.
لوکا دی میو- مدیر ارشد رنو که اخیرا از خودروسازی سیات به رنو پیوسته است اظهار داشت: شرایط اجتناب ناپذیر است اما در کنار سایر مدیران و کارکنان تلاش می نماییم تا با این شرایط مقابله نماییم. ما با به کارگیری استراتژی توسعه، برای آینده ای بهتر آماده خواهیم شد.
به قول دی میو، رنو در پروژه های بعدی خود تلاش خواهد نمود تا با افزایش بهره وری و استفاده بیشتر از تکنولوژی، هزینه های خویش را کم کند.
خودروسازی رنو به تازگی از برنامه ای با هدف کاهش هزینه های خود رونمایی کرده و امیدوار است تا ۶۰۰ میلیون یورو در هزینه های خود صرفه جویی کند.5.0 / 5
2088
1399/05/10
23:27:43
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش