حمایت تعدادی از فعالان اقتصادی از معرفی مدرس خیابانی بعنوان وزیر صمت

حمایت تعدادی از فعالان اقتصادی از معرفی مدرس خیابانی بعنوان وزیر صمت میزان سنج: تعدادی از صنعتگران، معدنكاران، بازرگانان و اصناف استان تهران اطلاعیه ای در پشتیبانی از معرفی حسین مدرس خیابانی بعنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت صادر كردند.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، در این بیانیه آمده است: "کشور عزیزمان ایران درحالی عید ولایت و امامت، عید سعید غدیر خم را جشن می گیرد که دولت محترم تدبیر و امید، دکتر حسین مدرس خیابانی را بعنوان وزیر پیشنهادی وزارت صمت به مجلس محترم شورای اسلامی معرفی کرده است. نخستین آزمون نمایندگان دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی با حضور فردی از جنس مردم با توانایی و کارآمدی بی نظیر حائز اهمیت می باشد. وزارتخانه ای با بیش از ۴۵ درصد تولید ناخالص داخلی کشور و سهم بالا در تامین نیازها و کالاهای اساسی مردم نیازمند حضور فردی قدرتمند و توانا و آشنا به امور حائز اهمیت وافر است.
معرفی حسین مدرس خیابانی باتوجه به عملکرد مثبت ایشان در زمان قائم مقامی و سرپرستی در وزرات صمت و سوابق مدیریتی و اجرائی در بخش خصوصی مبین نگاه ویژه ریاست محترم جمهوری به مقوله تولید و تجارت است و حضور ایشان در کابینه اقتصادی کشور سبب دلگرمی صاحبان صنایع و تولید شده است. امیدواریم که مردم عزیز و باارزش ایران شاهد رای مثبت نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی بوده و با آرای قدرتمند به وزیر پیشنهادی صمت، موجبات صلابت و افتخار ی باردیگر در کارنامه قوه قانون گذاری باشند. ما صنعتگران معدنکاران، بازرگانان و اصناف ضمن حمایت قاطع از آقای دکتر مدرس خیابانی، امیدواریم با حضور ایشان شاهد رونق کارهای اقتصادی بیش از پیش باشیم."
حسین مدرس خیابانی بعد از برکناری رضا رحمانی از طرف رئیس جمهور، بعنوان سرپرست وزارت صمت برگزیده شد و پس از حدود دو ماه، چند روز پیش نامه معرفی او بعنوان وزیر پیشنهادی صنعت اعلام وصول شد. چهارشنبه ۲۲ مرداد نیز جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی وزارت صمت در صحن علنی مجلس برگزار می شود.
البته در رسانه ها درباره اسماعیلی، معاون وزیر صمت و و رزم حسینی استاندار، فعلی خراسان رضوی هم بعنوان گزینه های مطرح برای تصدی وزرات صمت صحبت شده بود و گمانه زنی هایی برای تصدی مدرس خیابانی بر وزارت بازرگانی مطرح شده بود.
مدرس خیابانی متولد ۱۳۴۷، دارای مدرک لیسانس مهندسی مواد و متالوژی، فوق لیسانس مهندسی صنایع و دکترای مدیریت راهبردی است. وی در زمان وزارت رحمانی، در سمت قائم مقام وزیر صمت فعالیت می کرد و مدیر کل برنامه ریزی وزارت بازرگانی، مدیر کل دفتر تنظیم بازار، مدیر کل تامین و توزیع کالا، مدیر عامل شرکت سیمان غرب، مدیر عامل شرکت سیمان فیروزکوه و عضو هیئت مدیره شرکت سیمان شاهرود همچون دیگر سوابق اجرایی او است.
منبع:

5.0 / 5
1861
1399/05/19
23:22:08
تگهای خبر: بازار , تجارت , تولید , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش