ساخت واگن توسط ایران و روسیه

ساخت واگن توسط ایران و روسیه به گزارش میزان سنج قرارداد مشاركت تولید واگن بین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شركت ترنس مش هلدینگ روسیه منعقد گردید.


در مراسم امضای قرارداد مشاركت تولید واگن بین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شركت ترنس مش هلدینگ روسیه با حضور عباس عراقچی – معاون امور حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه، محمدرضا نعمت زاده - وزیر صنعت، معدن و تجارت، منصور معظمی - مدیرعامل ایدرو، سفیر روسیه در ایران و هیاتی از شركت ترنس مش هلدینگ روسیه در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.
بر اساس این تفاهم نامه قرار بر این است كه یك شركت مشترك با سهم سرمایه گذاری ۸۰ درصدی طرف خارجی و ۲۰ درصدی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تاسیس شود كه پس از تشكیل شركت با فاینانس دو میلیارد یورو مدل و برنامه كسب و كار همكاری تهیه خواهد شد. علاوه بر این با خرید شركت واگن پارس كه نحوه ی همكاری با تولید كننده داخلی متناسب با پروژه ها و شرایط كاری تعریف شده است اقدام به تولید و تامین محصولات مورد نیاز كشور در حوزه های تعیین شده صنایع ریلی خواهد بود كه به مرور زمان متناسب با پروژه های آتی حجم سرمایه گذاری دو طرف افزایش می یابد.
موضوع توافقنامه همكاری گسترش و نوسازی صنایع ایران با شركت ترنس مش هلدینگ روسیه در راستای همكاری در حوزه تحقیق و توسعه، اخذ مجوز مطابقت طرح نهایی با مقررات و استاندارها (همولوگیتینگ)، ساخت، مونتاژ، تست، توزیع، تعمیرات و نگهداری، تولید، مهندسی، انتقال تكنولوژی و تامین انواع واگن های مختلف مترو و زیر مجموعه های مرتبط و قطعات، ارائه ی خدمات آموزش، فروش و خدمات پس از فروش، صادرات و همچنین حداكثر داخلی سازی (طبق برنامه های ابلاغی) در ایران توسط مشاركت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شركت ترنس مش هلدینگ روسیه خواهد بود.
 

5.0 / 5
5800
1396/05/09
23:01:22
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش