ترفندهای گرفتن تیك آبی اینستاگرام

ترفندهای گرفتن تیك آبی اینستاگرام گرفتن تیك آبی اینستاگرام برای حساب های كاربری موجود در این شبكه معادل یك موفقیت مطلوب است. كسی می تواند دارنده این نشان شود كه شرایطی خاص و متمایز را برای صفحه اش بوجود آورده باشد.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای حساب های کاربری موجود در این شبکه معادل یک موفقیت مطلوب است. کسی می تواند دارنده این نشان شود که شرایطی خاص و متمایز را برای صفحه اش بوجود آورده باشد. اما چه شرایطی؟ واقعیت این است که اگر بخواهید تیک آبی را از آن خود کنید، لازم است که فردی مشهور، سلبریتی یا برندی معروف باشید. به عبارت دیگر، کسی می تواند حائز شرایط دریافت تیک شود که روی طیف عظیمی از کاربران مخاطب اینستاگرام اثرگذار می باشد. در این مقاله از مسیری که شما را به تیک آبی می رساند، گفته خواهد شد.
تعاملی اساسی با دنبال کنندگان خود داشته باشید
اگر بناست که تیک تاییدیه اینستاگرام را دریافت کنید، باید عده زیادی از افراد شما را دنبال کنند. دنبال کنندگانی منظور است که شما را کنجکاوانه رصد می کنند و برایتان نظرات خویش را می نویسند و ارتباطی فعال و مؤثر با شما و محتوای تولیدی تان برقرار می کنند. بالابردن شمار فالوورها اهمیتی ندارد. آنچه مهم می باشد، شیوه تعامل و میزان آن با شماست. یکی از طریق های جذب دنبال کنندگان زیاد، این است که طیف خاصی از افراد را بعنوان مخاطب خود در نظر بگیرید و برای آنها دست به تولید محتوا بزنید. این روند سبب می شود تا متمرکز و منسجم بتوانید صفحه خویش را مدیریت کنید. اگر ندانید که مخاطب ویژه تان کیست و خط فکری مشخصی برای تولید محتوا نداشته باشید، رشته کار از دست تان خارج می شود و ضمناً نمی توانید دل همه مخاطبان از طیف های متنوع را به دست بیاورید.
شبکه های اجتماعی مختلف خویش را در اینستاگرام معرفی کنید
اگر سودای دریافت تیک آبی (تیک آبی اینستا چیست؟) را در سر دارید، حتما برای تولید محتوا هم زحمت زیادی می کشید یا دست کم، به فکر تولید محتوا به صورت مرتب هم هستید. یکی از کارهایی که می تواند شما را در این راه یاری کند، حضور در شبکه های اجتماعی مختلف و معرفی صفحه هایتان در پلتفرم های یکدیگر است. به این صورت، بخشی از مخاطبانی که مثلاً در توئیتر شما را دنبال می کنند هم می توانند به اینستاگرام بیایند و در آنجا هم شما را پیگیری کنند. این کار کمکتان می کند تا افزایش فالوورها را داشته باشید و علاوه بر آن، به فردی شبیه سلبریتی ها بدل شوید که در پلتفرم های مختلف شبکه ارتباطی و دنبال کننده دارند. البته چنین کاری، احتیاج به برنامه ریزی و تولید محتوای دقیق و درست دارد.
پست هایتان را شخصی سازی کنید
یکی از کارهایی که می تواند شما را به تیک آبی برساند، شخصی سازی محتوای منتشرشده در صفحه تان است. منظور چیست؟ اگر شما بهترین محتوا را هم درباره موضوعی عمومی منتشر کنید، امکان دریافت تیک را پیدا نخواهید کرد. چون اینستاگرام به کسانی تیک می دهد که نشان بدهند، افرادی خاص و مشهور هستند و تمایزی در تولید محتوا داشته اند و توانسته اند به واسطه آن، طیف عظیمی از فالوورها را برای خود داشته باشند. پس راه چاره چیست؟ باید تلاش کنید تا بخشی از زندگی شخصی، کاری، سلیقه و نظر شخصی تان را در پست های خود روان و منتشر کنید. در این صورت است که از دیگران متمایز می شوید و افراد دیگر دوست دارند که شما را به خاطر خصوصیت خاصی که کمیاب و مخصوص خودتان است، دنبال کنند. پس به شخصی سازی محتوای تولیدی تان فکر کنید.
محتوا را در زمانی مناسب منتشر کنید
برای اینکه محتوایتان در بیشترین تعامل با مخاطبان قرار بگیرد و از جانب تعداد زیادی از آنها دیده شود و همینطور در اکسپلور اینستاگرام در تاپ پست ها باشید مخاطب باید با محتوای شما ارتباط برقرار کند و آنرا ببیند. درست؟ یکی از عناصری که به بیشتر دیده شدن محتوایتان کمک می نماید، انتشار آنها در زمانی مناسب می باشد. باید با ارزیابی پست های گذشته تان به این نتیجه برسید که چه زمانی بیشترین استقبال از پست ها را برایتان به همراه می آورد. زمان مناسب انتشار یعنی دیده شدن بیشتر و دیده شدن بیشتر هم تعامل و تعداد فالوورها را زیاد می کند. حرکت در این راه یکی از الزامات رسیدن به تیک آبی خواهد بود.
هشتگ های مناسب و درست به کار ببرید

اگر می خواهید به تیک آبی برسید باید نشان بدهید که فردی خاص هستید؛ فردی که مخاطبان دنبالتان می کنند و محتوای خاصی در اختیار دیگران قرار می دهد و برای تولید محتوا در اینستاگرام استراتژی دارد. به جهت اینکه مخاطبان دنبالتان کنند و بازدیدهایتان بالا برود هم باید روش ها و ترفندهایی به کار بگیرید که امکان دیده شدن داشته باشید. استفاده از هشتگ های مناسب از بهترین روش های دیده شدن است. هشتگ هایی در رابطه با پست هایتان بزنید، هشتگ های معروف در رابطه با محتوای تولیدی خویش را بشناسید، حتی پربازدیدترین هشتگ های فارسی اینستاگرام را رصد کنید و بنا به اصول فنی و درست اینستاگرام از آنها استفاده کنید. در این صورت، احتمال اینکه از جانب مخاطبان بیشتری در سطح اینستاگرام دیده شوید، بیشتر و بیشتر می شود.
در آخر
اینستاگرام با دادن تیک آبی به شما تأیید می کند که به چهره ای مهم در این بستر بدل شده اید. چهره ای که محتوای تولیدی اش به علل مختلف خواستار زیادی دارد و از جانب کاربران گوناگونی دیده می شود. رسیدن به این تیک کار هر کسی نیست. حتی کسانی که تعداد زیادی فالوور دارند هم به سادگی نمی توانند تیک را دریافت نمایند. چون میزان تعامل و اثرگذاری صاحب پیج باید برای اینستاگرام مسجل شود و بعد تیک را تقدیم کند. به عبارت دقیق تر، این شبکه اجتماعی در اهدای تیک آبی به صفحات معروف چندان دست ودل باز نیست. پس اگر می خواهید به این نشان برسید، باید قواعد بازی را یاد بگیرید.
اگر می خواهید با تبلیغات در اینستاگرام تعداد فالوورهایتان را بالاتر ببرید، تیم نشانت متخصص در اینفلوئنسر مارکتینگ با معرفی بهترین اینفلوئنسرهای در رابطه با کسب وکارتان، شما را چندین قدم به گرفتن تیک آبی اینستاگرام نزدیک تر می کنند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
2116
1399/05/24
22:54:22
تگهای خبر: ارزیابی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش