كریمی فیروزجایی:

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به كمك خودروسازان كشور بیاید

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به كمك خودروسازان كشور بیاید یك عضو هیات رییسه مجلس از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری خواست به كمك خودروسازان كشور بیاید.


علی کریمی فیروزجایی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بازدید روز گذشته(چهارشنبه) خود به همراه قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس و مهدی شریفیان نماینده تهران از ایران خودرو اظهار داشت: سال های گذشته نمایندگی های ایران خودرو در بعضی از شهرها مانند خراسان و مازندران راه اندازی شده که می توان در امتداد ایجاد فرصت اشتغال برای شهرستان ها، قسمتی از تولیدات را به این نمایندگی منتقل کرد.
وی با اعلان اینکه معاونت علمی و فناوری باید به کمک خودروسازان کشور بیاید، اضافه کرد: تولید خودرو های خاص در ایران خودرو که مشتریان تابحال ناچار به خرید نوع خارجی آن بودند اتفاق مبارکی است.
کریمی فیروزجایی استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان را راه میانبر برای تولید کالاها و قطعات وارداتی و توجه به اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی دانست و اظهار داشت: کمیسیون های تخصصی مجلس همچون کمیسیون آموزش و صنایع می توانند حلقه اتصال میان شرکت های دانش بنیان و مجموعه های صنعتی همچون دو خودروساز بزرگ کشور باشند.5.0 / 5
1734
1399/05/31
12:06:35
تگهای خبر: آموزش , تولید , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۷ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش