نیم نگاهی به مزایای فعالیت در تاكسی های اینترنتی

یك راننده اسنپ چقدر درآمد دارد؟

یك راننده اسنپ چقدر درآمد دارد؟ به گزارش میزان سنج این روزها كه شرایط اقتصادی و انتشار كرونا تقریباً تمام كسب وكارها را تحت تأثیر خود قرار داده، خیلی از مردم به فكر راه های جدیدی برای كسب درآمد هستند.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، این روزها که شرایط اقتصادی و انتشار کرونا تقریباً تمام کسب وکارها را تحت تأثیر خود قرار داده، خیلی از مردم به فکر راه های جدیدی برای کسب درآمد هستند. کار کردن در تاکسی های اینترنتی به صورت تمام وقت و یا پاره وقت یکی از طریق هایی است که می تواند به افزایش درآمد کمک نماید. بر مبنای اطلاعات به دست آمده یک راننده تمام وقت در اسنپ می تواند تا ماهی ۸ میلیون تومان در تهران از فعالیت در این تاکسی اینترنتی کسب درآمد کند؛ رقمی که بالاتر از رقم پایه حقوق مصوب سال ۹۹ است. در ادامه به مزایای کار کردن در تاکسی های اینترنتی بیشتر می پردازیم.
بیش از یک میلیون تومان پاداش
با توجه به افزایش نیاز مردم به استفاده از تاکسی های اینترنتی به خصوص در این روزها، تاکسی های اینترنتی برای جذب رانندگان جدید پاداش های ویژه ای را اختصاص داده اند. به صورت مثال شرکت اسنپ برای پیوستن کاربران راننده جدید بر حسب شهرهای مختلف تا ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان پاداش در نظر گرفته است. با رجوع به کانال تلگرام هر شهر اسنپ می توانید در مورد مبلغ پاداش و شرایط آن اطلاعات لازم را کسب کنید.
افزایش درآمد با سیستم قیمت گذاری بهینه
همزمان با موج گرانی خیلی از کسب وکارها مجبور شدند در هزینه کالاها یا خدمات خود تجدید نظر کنند. حمل و نقل هم به واسطه افزایش غافلگیرکننده قیمت خودرو، لوازم یدکی و قطعات آن از افزایش قیمت ها تأثیر پذیرفت. به قول فرید شهابی، مدیر بخش تجاری اسنپ، این سامانه امروز بیشتر از ۷۰۰ هزار راننده فعال دارد و طبق آمار درآمد رانندگان اسنپ در ماه های اخیر حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد افزایش داشته است. این افزایش درآمد بدون احتساب پاداش هایی است که به صورت مستمر برای رانندگان در نظر گرفته می شود. شهابی این افزایش درآمد را متاثر از سیاست های قیمت گذاری بهینه این شرکت می داند. در حقیقت تاکسی های اینترنتی بر مبنای سیستم محاسبه قیمت خود تلاش می کنند تا درخواست های بیشتری را به سفر تبدیل کنند. در این میان طبیعی است که اگر هزینه سفر پایین باشد راننده ای درخواست را قبول نمی کند و اگر هزینه هم بسیار بالا باشد مسافر درخواست خویش را لغو می کند. ازاین رو سیستم قیمت گذاری باید بگونه ای باشد که رضایت هر دو طرف کسب شود. با بهینه سازی قیمت ها در اسنپ درخواست های بیشتری از جانب رانندگان پذیرفته می شود؛ چونکه با منصفانه بودن قیمت ها دیگر راننده درگیر گزینش سفرها بر حسب قیمت نمی گردد و می تواند در زمان کمتری درخواست را پذیرفته و سفر را آغاز کند. از طرفی درخواست های مسافران هم با سرعت بیشتری پذیرفته می شود.
مزایای باشگاه رانندگان
باشگاه رانندگان به منظور پاسخگویی به نیازهای مختلف رانندگان بوجود آمده است؛ این نیازها می تواند مربوط به خودرو باشد و یا نیازهای خود فرد مانند دسترسی به خدمات درمانی و رفاه را شامل شود. باشگاه رانندگان اسنپ با اختصاص طرح های تخفیفی و تشویقی متنوع در جهت رفاه بیشتر کاربران راننده تلاش می کند. رانندگان اسنپ تابحال از طرح های مختلفی مانند تخفیف خرید باتری خودرو، خدمات پزشکی، بسته های سلامت و اقلام بهداشتی، کمک هزینه سوخت، وام کمک معیشتی برای کرونا، تخفیف لوازم یدکی و غیره بهره مند شدند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح های تشویقی و تخفیف های ویژه کاربران راننده می توانید به بلاگ باشگاه رانندگان اسنپ سری بزنید. همینطور در بلاگ باشگاه رانندگان اسنپ تمام آموزش های لازم برای رانندگان جدید در زمینه نحوه استفاده از اپلیکیشن، قوانین و مقررات و نکات ضروری برای انجام سفر ذکر شده است.
تخصیص سهمیه بنزین
کلیه کاربران تاکسی های اینترنتی به واسطه فعالیت خود در زمینه حمل و نقل عمومی سهمیه بنزین دریافت می کنند. میزان این سهمیه هم اکنون به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر ۸.۷۵ است و تا سقف ۳۰۰ لیتر در ماه در نظر گرفته شده است. همینطور خودرو های دوگانه سوز به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر ۵.۲۵ تا سقف ۱۸۰ لیتر در ماه می توانند سهمیه دریافت نمایند.
در نهایت باید به ساعات کاری دلخواه هم در تاکسی های اینترنتی اشاره نمود که سبب می شود این شغل بعنوان یک کار پاره وقت گزینه خوبی باشد. در حقیقت زمان کاری و محدوده جغرافیایی دلخواه از مزایایی است که برای کاربران نیمه وقت جذابیت دارد و به افراد اجازه می دهد تا در زمان های خالی خود در هرجای شهر که باشند فعالیت خویش را آغاز کنند. همینطور با قابلیت افزودن مقاصد منتخب افرادی که تمایل دارند به صورت پاره وقت در اسنپ فعالیت کنند می توانند به راحتی نقاط پرتردد خود (به طور مثال منزل یا محل کار) را در اپلیکیشن ثبت کنند تا تنها درخواست های مربوط به همین مناطق برایشان ارسال شود. برای پیوستن به ناوگان اسنپ کافی است به پنل ثبت نام دیجیتال این شرکت بروید و بدون رجوع حضوری مراحل ثبت نام را آغاز کنید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

5.0 / 5
2729
1399/06/14
11:02:18
تگهای خبر: آموزش , خدمات , خرید , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۷ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش