در نشست خاوازی با سرقینی مطرح شد

تضمین خرید كودهای فسفاته تولید داخل توسط وزارت جهاد كشاورزی

تضمین خرید كودهای فسفاته تولید داخل توسط وزارت جهاد كشاورزی در نشست مشترك وزیر جهاد كشاورزی و سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت جهاد كشاورزی، تضمین خرید كودهای فسفاته تولید داخل را متعهد شد.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، نشست مشترک کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی با جعفر سرقینی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور مدیران ارشد دو وزارتخانه انجام شد.
در این جلسه، دغدغه کشاورزان در تامین کودهای فسفاته و پتاسه و سایر کودهای کشاورزی مطرح و مقرر شد در چارچوب همکاری مشترک دو وزارتخانه جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت، انواع کودهای کشاورزی مورد نیاز کشاورزان تامین گردد.
بنا بر اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی در این همکاری، تامین کودهای فسفاته در اولویت برنامه های عملیاتی قرار گرفت و امکان تولید داخلی این نهاده تا اختتام امسال بررسی گردید.
در این جلسه، وزارت جهاد کشاورزی، تضمین خرید کودهای فسفاته تولید داخل را متعهد شد.
علاوه بر این، در نشست مشترک وزیر جهاد کشاورزی و سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، مسائل و مشکلات تامین نهاده های دامی، کود و سم و همین طور صادرات محصولات باغی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و وزارت صمت برای ارائه کمک های لازم بمنظور برطرف شدن مشکلات و موانع، قول مساعد داد.5.0 / 5
1993
1399/06/17
12:41:49
تگهای خبر: تجارت , تولید , خرید , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۴ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش