در پاسخ به دلخوش

قاضی زاده هاشمی: دولت گرانی سویا و ذرت را پیگیری كند

قاضی زاده هاشمی: دولت گرانی سویا و ذرت را پیگیری كند نایب رییس مجلس شورای اسلامی خواهان پیگیری موضوع گرانی ذرت و سویا از طرف دولت شد.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی در جلسه علنی بامداد امروز یکشنبه مجلس و در واکنش به تذکر دلخوش نماینده صومعه سرا اظهار داشت: گروهی از کمیسیون کشاورزی، تحقیقاتی را در مورد غذای دام انجام داده و بازدیدهایی داشتند که گزارشهایی ناجور از دپوی مواد غذایی و نهاده های دامی می رسد.
وی ادامه داد: از آقای امیری معاون رئیس جمهور می خواهیم موضوع گرانی سویا و نهاده ها مثل ذرت را که شکل بازار سیاه پیدا کرده را پیگیری کنند، مابه التفاوت قیمتی زیاد است و در بعضی از موارد کشت و کار نمی صرفد، بدین سبب لازم است این مساله به صورت جدی پیگیری شود و نتیجه به اطلاع مجلس برسد.
سید کاظم دلخوش در تذکری اظهار داشت: بتازگی نهاده های کشاورزی ۵ تا ۶ برابر افزایش قیمت داشته و از سویی گاهی نهاده ها در گمرکات می ماند و گرفتار قارچ زدگی می شود که برای دام و طیور مضر است و موجب بیماری می شود.
نماینده مردم صومعه سرا در بخش دیگری از تذکر خود با تاکید بر ضروت تعیین تکلیف کامل معلمان پیش دبستانی تصریح کرد: ما با استانهای همجوار خود مشکلی نداریم و همه را دوست داریم، ولی ملاک عمل تقسیمات کشوری است. نمایندگان گیلان هم نسبت به وزیر آموزش و پرورش معترض هستند برای اینکه در کتابهای رسمی نام منطقه را تغییر دادند. آقای وزیر باید این مساله را در مجلس پاسخ دهد.
منبع:

5.0 / 5
1859
1399/06/30
22:06:27
تگهای خبر: آموزش , امداد , بازار , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش