جزئیات آتش سوزی در كارخانه میهن از زبان پلیس

جزئیات آتش سوزی در كارخانه میهن از زبان پلیس میزان سنج: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران توضیحاتی را پیرامون حریق رخ داده در كارخانه میهن ارائه و اعلام نمود كه در صورت ضرورت تحقیقات پلیسی در مورد این حادثه صورت خواهد گرفت.


سرهنگ مهدی سرپناه در گفت و گو با ایسنا درباره حریق رخ داده در کارخانه لبنیات میهن اظهار داشت: حوالی ساعت ۱۸ امروز دو سوله که انبار نگهداری از مواد اولیه نظیر روغن و... بود در کارخانه میهن گرفتار حریق شد که بلافاصله عوامل انتظامی برای تامین امنیت و نظم در محل حاضر شده و عوامل آتش نشانی از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اسلامشهر و ایستگاه های کمکی از تهران و چند شهر دیگر نیز در محل حاضر شده و عملیات اطفا حریق را آغاز کردند.
وی با اعلان اینکه هم اکنون آتش در این کارخانه اطفا شده است، اظهار داشت: بر اساس گزارش های اولیه دریافتی این حادثه مورد خسارت جانی نداشته، اما خسارات ریالی درپی حریق به این کارخانه وارد شده که باید ارزیابی نهایی شود.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران با اعلان اینکه علت قطعی وقوع این حادثه هنوز مشخص نشده و از طرف کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است، اظهار داشت: در صورتیکه تشخیص علت وقوع حادثه نیازمند ورود پلیس و انجام بررسی ها و تحقیقات پلیسی باشد این آمادگی از طرف پلیس وجود دارد، اما هم اکنون باید منتظر گزارش علت وقوع حریق باشیم.
منبع:

5.0 / 5
1880
1399/07/02
10:22:53
تگهای خبر: ارزیابی , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش