میان وزارت صمت، سازمان برنامه و بودجه كشور و صندوق بیمه معادن:

تفاهم نامه كمك به طرح های معدنی منعقد شد

تفاهم نامه كمك به طرح های معدنی منعقد شد صندوق بیمه سرمایه گذاری كارهای معدنی تفاهم نامه ای سه جانبه در امتداد اجرای طرح اعطای كمك های فنی و اعتباری به طرح های معدنی، غیردولتی و صنایع وابسته منعقد كرد.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، در جهت اجرای طرح اعطای کمک های فنی و اعتباری به طرح های معدنی و غیردولتی و صنایع وابسته، توافقنامه ای سه جانبه میان وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان برنامه و بودجه کشور و همینطور صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیتهای معدنی، منعقد شد که به باعث این توافقنامه، کمک های فنی و اعتباری با تضمین بیمه نامه های اعتباری صادره از جانب صندوق بیمه به متقاضیان طرح های معدنی غیردولتی معرفی شده از جانب واگذارنده اعتبار و دارای پروانه اکتشاف یا بهره برداری، اعطا می شود.
همینطور مقرر شد قبل از اجرای این توافقنامه، تفاهم نامه ای جداگانه میان بانک صنعت و معدن و صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیتهای معدنی منعقد شود. این تفاهم نامه پیش از این به شکلی دیگر با بانک صنعت و معدن منعقد شده که در جهت تسهیل دسترسی معدن کاران به منابع بانکی، حالا تقویت شده است.
طبق اعلام صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیتهای معدنی، این صندوق یکی از ارکان اصلی این طرح بوده و این توافق نامه ها جزو الزامات پیشبرد اهداف در بخش تأمین منابع مالی خواهد بود.5.0 / 5
1732
1399/07/06
18:51:41
تگهای خبر: بانك , بیمه , تجارت , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش