قدردانی موسسه مهر آفرین از ایران كیش

قدردانی موسسه مهر آفرین از ایران كیش میزان سنج: موسسه مهر آفرین از مدیرعامل ایران كیش بواسطه خدمات این شركت و اپلیكیشن پات برای پشتیبانی از زنان، كودكان و خانواده های بدسرپرست، بی سرپرست و كودكان كار قدردانی كرد.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، متن این تقدیر نامه به این شرح است؛
«جناب آقای طبری مدیر عامل محترم شرکت کارت اعتباری ایران کیش
با سلام و احترام توفیق کارهای نیکوکارانه و مسئولانه افتخاری است بس عظیم که نصیب آنانی می شود که تنها قرب الهی را هدف مقدس خویش قرارداده اند و بی گمان بهترین پاداش برای انسان هایی است که توان و تجربه خودرا در طبق اخلاص نهاده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند. بدینوسیله از کوشش های بی شائبه جنابعالی و همکاران محترم در مدت ماه مبارک رمضان در امتداد پشتیبانی از کودکان بدسرپرست تقدیر و تشکر می نمائیم.
فاطمه دانشور، مدیرعامل»
گفتنی است اپلیکیشن پات مدت هاست که در بخش نیکوکاری خود امکان کمک و پشتیبانی از کودکان کار و بدسرپرست را فراهم نموده است. مؤسسه نیکوکاری مهرآفرین فعالیت خودرا از ۱۳۸۴ در زمینه پشتیبانی از بیش از ۸۰۰۰ از زنان، کودکان و خانواده های بد سرپرست، بی سرپرست و کودکان کار آغاز نموده است. منابع مالی مؤسسه در اعطای ارزاق، پوشاک، ودیعه مسکن و کمک هزینه های تحصیلی و ساختن سرپناه و مدرسه یا بازسازی کلاس های درس برخی مناطق محرومی که خیریه در آن شعبه دارد، هزینه می شود.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
1915
1399/07/07
23:52:18
تگهای خبر: خدمات , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش