با حضور وزیر جهاد كشاورزی؛

عملیات راه اندازی دبیرستان شبانه روزی حاجی آباد زیركوه

عملیات راه اندازی دبیرستان شبانه روزی حاجی آباد زیركوه به گزارش میزان سنج خراسان جنوبی عملیات راه اندازی دبیرستان شبانه روزی حاجی آباد شهرستان زیركوه با حضور وزیر جهاد كشاورزی و استاندار خراسان جنوبی شروع شد.


محمدعلی واقعی، عصر امروز ۱۳ مهرماه در حاشیه آیین کلنگ زنی دبیرستان شش کلاسه شهر حاجی آباد زیرکوه که با حضور کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی انجام شد، اظهار نمود: این دبیرستان در زمینی به مساحت 8 هزار متر و زیربنای دو هزارمتر مربع راه اندازی می شود.

وی از مشارکت شرکت مس ایران در راه اندازی این طرح آموزشی اطلاع داد و خاطرنشان کرد: آموزشگاه شبانه روزی شهر حاجی آباد زیرکوه برای راه اندازی و تکمیل نیازمند اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان است که 2 میلیارد تومان آنرا شرکت مس ایران تأمین کرده و مابقی از محل اعتبارات اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خراسان جنوبی تأمین و هزینه می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان نمود: در این دبیرستان علاوه بر شش کلاس درس، راه اندازی مکانی برای خوابگاه با زیر بنای 900 متر مربع، سرایداری، 87 متر مربع و سرویس بهداشتی با زیر بنای 36 متر مربع پیشبینی شده و علاوه بر این 400 متر دیوارکشی و محوطه سازی دارد.

به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، واقعی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این طرح آموزشی و پرورشی 140 دانش آموز دختر دوره دوم متوسطه روستاهای شهر حاجی آباد از مزایای آن بهره مند می شوند.
5.0 / 5
1962
1399/07/14
23:07:49
تگهای خبر: آموزش , توسعه , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش