در كمیسیون ویژه جهش و رونق تولید انجام شد

تصویب كلیات طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای كسب و كار

تصویب كلیات طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای كسب و كار میزان سنج: سخنگوی كمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس از تصویب كلیات طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای كسب و كار در این نشست امروز این كمیسیون آگاهی داد.


رحیم زارع در گفت و گو با ایسنا، درباب جلسه امروز کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در نشست امروز کمیسیون، طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار را مورد بررسی قرار دادیم که کلیات آن به تصویب رسید.
وی افزود: با تصویب جزئیات این طرح، آغاز کسب و کارهایی که بطور مستقیم خطرهای امنیتی، زیست محیطی یا جانی ندارند نیاز به درنوردیدن مراحل صدور مجوز نخواهد داشت و فقط صاحب کسب و کار باید اطلاعات مربوطه را در درگاه ملی مجوزهای کسب و کار ثبت کند، بر این اساس و با تصویب این طرح امضاهای طلایی و بروکراسی اداری از روند صدور مجوزها حذف خواهد شد.
زارع اضافه کرد: باتوجه به دغدغه وضعیت بازار مسکن و گرانی موجود در این بازار برای مردم در ادامه جلسه کمیسیون طرح دوفوریتی جهش تولید و تامین مسکن مورد بررسی قرار گرفت، در صورت تصویب این طرح مصالح، زمین و تسهیلات ساخت مسکن به میزان کافی فراهم خواهد شد.
منبع:

5.0 / 5
1906
1399/07/28
16:11:43
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۱ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش