سرمایه گذاری جدید تپسی برای توسعه بازارهای جدید

سرویس هم خط تپسی، جایگزینی به صرفه و مناسب برای حمل و نقل عمومی

سرویس هم خط تپسی، جایگزینی به صرفه و مناسب برای حمل و نقل عمومی میزان سنج: این سرویس بر پایه استفاده از خودرو های پرظرفیت مانند مینی بوس و اتوبوس و با همكاری استارتاپ به همراه طراحی شده است.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، سرویس جدید تپسی با عنوان «هم خط» شروع به کار کرد. این سرویس که بر پایه استفاده از خودرو های پرظرفیت مانند مینی بوس و اتوبوس و با همکاری استارتاپ «به همراه» طراحی شده، با هزینه اقتصادی و راحتی کاربری، جایگزین مناسبی برای حمل و نقل عمومی محسوب می شود.
در کنار هزینه کاملا اقتصادی برای کاربران، این سرویس در شرایط شیوع ویروس کرونا نیز گزینه ای ایمن و مطمئن برای جابجایی درون شهری است. فروش بلیط نصف ظرفیت خودرو، حفظ فاصله فیزیکی ایمن در خودرو، الزام استفاده از ماسک برای راننده و مسافر و عدم نیاز به حضور در ترمینال ها و ایستگاه های شلوغ، جزو مزایای این محصول جهت استفاده در شرایط شیوع ویروس کرونا است.
این سرویس، برای سفرهای روزانه مانند رفت و آمد از خانه تا محل کار یا دانشگاه بسیار کاربردی است چونکه قابل برنامه ریزی بوده و از اتلاف وقت مسافر نیز جلوگیری خواهدنمود. کاربران این سرویس می توانند بوسیله اپلیکیشن تپسی، به تعداد مورد نظرشان بلیط تهیه کرده و راس ساعت مشخص شده، در ایستگاه مورد نظر سوار مینی بوس شوند. همین طور با بهره گیری از این سرویس، نیاز به جابجایی بین خطوط مترو و اتوبوس در مسیرهای طولانی از بین رفته و کاربر می تواند کل مسیر را از مبدا تا مقصد، بدون جابجایی و انتظار طی نماید.
سرویس هم خط تپسی که با همکاری استارتاپ «به همراه» طراحی و عملیاتی شده، در فاز اول به صورت محدود در مسیرهای مشخص در تهران در دسترس کاربران است و در ادامه، با ظرفیت بیشتر در تهران و شهرهای بزرگ، توسعه داده خواهد شد. جهت استفاده از این سرویس، لازم است کاربران آخرین نسخه نرم افزار تپسی را از وب سایت این شرکت دریافت و نصب کنند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
1813
1399/07/28
20:02:08
تگهای خبر: توسعه , سایت , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش