دامداران و مرغداران استان بخوانند؛

تخصیص نهاده به دامداری ها و مرغداری های استان مركزی ساماندهی می شود

تخصیص نهاده به دامداری ها و مرغداری های استان مركزی ساماندهی می شود مركزی مدیركل دامپزشكی استان مركزی از ساماندهی تخصیص نهاده به دامداری ها و مرغداری ها در استان مركزی اطلاع داد.


محسن شانقی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به این که از یکم آذرماه سالجاری در حوزه تخصیص نهاده های دامی؛ میزان تولید شیر در گاوداری های صنعتی شیری و میزان تولید تخم مرغ در واحدهای مرغداری تخمگذار از شاخصهای تاثیر گذار خواهد بود، در نتیجه لازم است مدیران واحدهای مذکور اقداماتی را در مورد تخصیص نهاده انجام دهند.
وی با اشاره به این اقدامات اضافه کرد: پلاک کوبی دام های موجود در گاوداری شیری مطابق استانداردهای اعلامی با رفتن به اتحادیه ها و تعاونی های دامداری و مراکز پلاک کوبی، معرفی مسئول فنی یا دامپزشک طرف قرارداد با واحدهای مرغداری و گاوداری شیری به شبکه های دامپزشکی جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور در سامانه قرنطینه و امنیت زیستی سازمان دامپزشکی جهت صدور گواهی حمل محصولات تولیدی واحد(شیر و تخم مرغ) همچون اقداماتی است که در این خصوص باید صورت گیرد.
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی خاطرنشان کرد: همینطور اعلام وصول محموله های نهاده دامی توسط مدیران واحدهای مرغداری استان ظرف مدت ۲۴ ساعت به مسئولین فنی یا شبکه دامپزشکی شهرستان ها هم باید توسط این واحدها صورت گیرد.
منبع:

5.0 / 5
1579
1399/08/01
12:49:11
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش