تقی پور:

مجلس تحریم كالاهای فرانسوی را دنبال كند

مجلس تحریم كالاهای فرانسوی را دنبال كند یك عضو كمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی خواهان پیگیری تحریم كالاهای فرانسوی از جانب مجلس شد.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، رضا تقی پور در اخطاری مستند به اصل ۱۵۲ قانون اساسی گفت در این اصل آمده که سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران برپایه نفی هر گونه سلطه جویی، سلطه پذیری و حفظ استقلال همه جانبه و تمامیت ارضی کشور است. لازمه این امر استمرار این توجه و مداقه در رفتار و حرکات دشمنان استقلال و تمامیت ارضی این کشور پهناور اسلامی و در رأس آنها شیطان بزرگ است که در کمال وقاهت و خباثت مکررا در طول چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی همواره به شیطنت، کارشکنی و دشمنی ظالمانه با این ملت شریف اصرار ورزیده است.
وی ادامه داد: ساز ناکوک مبارزه با شیطان بزرگ باوجود عدم تنازل وی از دشمنی تمام عیار با ملت بزرگ ایران در جهت تحریف حقایق و مکمل تحریم های ظالمانه است بنابراین بر کلیه علاقه مندان به استقلال کشور است که علاوه بر آنکه باید در تمام زمینه ها به خصوص در حوزه اقتصادی به فکر تأمین استقلال کشور باشند، از دشمنی استکبار جهانی و همپیمانان کوچک و بزرگ آن هم غافل نباشند و با وحدت کلمه و بسیج همه امکانات و تقویت قدرت بازدارندگی از استقلال کشور صانت و حفاظت کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: رفتار شریرانه رئیس جمهور فرانسه در پشتیبانی از هتاکان و توهین کنندگان به ساحت پیامبر مهربانی و رحمت للعالمین نماییم و می گویم: «ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست/ عِرض خود می بری و زحمت ما می داری».
تقی پور در انتها تصریح کرد: لازم است دستگاه دیپلماسی کشور برخورد جدی با ناقضان حقوق بین الملل و دولت های هتاک و شیطان صفتان را در دستور کار قرار دهد و ملت بزرگ ایران و مجلس انقلابی تحریم کالاهای فرانسوی را دنبال کنند.
منبع:

5.0 / 5
1643
1399/08/06
13:16:43
تگهای خبر: دستگاه , دولت , قانون , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش