ایران خودرو:

تصمیم جدیدی برای نحوه قیمت گذاری خودرو ابلاغ نشده است

تصمیم جدیدی برای نحوه قیمت گذاری خودرو ابلاغ نشده است به گزارش میزان سنج ایران خودرو اعلام نمود: تا این لحظه تصمیم جدیدی در خصوص نحوه قیمت گذاری خودرو های تولید داخل به خودروسازان ابلاغ نشده است.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر به نقل از ایران خودرو، این خودروساز در اطلاعیه ای، مطالب انتشار یافته در بعضی رسانه ها خصوصاً پیام رسان های اجتماعی در خصوص تصویب شیوه جدید قیمت گذاری خودرو های داخلی را اخباری غیرواقع خواند.
بر اساس این اطلاعیه، همیشه در مراکز تصمیم گیری سناریوهای مختلف قیمت گذاری مطرح می شود و مورد بحث قرار می گیرد، اما تا این لحظه تصمیم جدیدی درباب نحوه قیمت گذاری خودرو های تولید داخل به خودروسازان ابلاغ نشده است.
در این اطلاعیه آمده است، ممکنست هر یک از پیشنهادها درباره شیوه قیمت گذاری چه در جلسات کارشناسی یا تصمیم گیری و چه بعنوان یک پیشنهاد جدید برای متأثر ساختن فضای تصمیم گیری از طرف برخی با اهداف خاص انتشار یافته و بازنشر شود. پس از رسانه ها و فعالان رسانه ای درخواست می شود، باتوجه به شرایط بازار و تأثیر اخبار خلاف واقع قبل از انتشار، از درستی و صحت آن اطمینان یابند و اخبار را از منابع معتبر نقل کنند.


منبع:

5.0 / 5
1279
1399/08/07
12:21:32
تگهای خبر: بازار , تولید , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش