قرعه كشی ششمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو برگزار شد

انتخاب 9000 نفر از بین بیشتر از 3 و نیم میلیون متقاضی

انتخاب 9000 نفر از بین بیشتر از 3 و نیم میلیون متقاضی امروز (چهارشنبه) قرعه كشی برای تعیین ۹۰۰۰ برنده به صورت قطعی و ۴۵۰۰ نفر بعنوان ذخیره برای ششمین مرحله از فروش سه محصول گروه صنعتی ایران خودرو در چارچوب فروش فوق العاده با قیمت قطعی، در حضور نهادهای نظارتی انجام شد.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، بامداد امروز (چهارشنبه) مراسم قرعه کشی ششمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار گردید. ثبت نام این دوره از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو همچون روال طرح های فروش فوق العاده با موعد تحویل حداکثر سه ماهه و قیمت قطعی، از روز یکشنبه هفته جاری (۱۱ آبان ماه) با عرضه سه محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و سمند LX آغاز و روز گذشته (۱۳ آبان ماه) ادامه داشت.
در این طرح سه میلیون و ۶۴۸ هزار و ۲۴۳ نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۹۰۰۰ نفر به روش قرعه کشی برگزیده و ۵۰ درصد از متقاضیان هم بعنوان فهرست ذخیره انتخاب شدند تا در صورت عدم واریز وجه منتخبان در مدت زمان تعیین شده، افراد از فهرست ذخیره جایگزین شوند.
بر اساس آمار از میان مجموع شرکت کنندگان دارای شرایط و احراز هویت شده، یک میلیون و ۱۳۰ هزار و ۶۸۲ نفر برای خودروی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با ظرفیت عرضه ۱۰۰۰ دستگاه، یک میلیون و ۶۴۲ هزار و ۹۳۵ نفر برای پژو پارس بنزینی با ظرفیت ۳۰۰۰ دستگاه و ۸۷۴ هزار و ۶۲۶ نفر هم برای خودروی سمند LX با ظرفیت ۲۰۰۰ دستگاه ثبت نام کردند.
طبق مصوبه کمیته خودرو، همچون روال سابق طرح های پیشین، منتخبان این طرح تا پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند؛ عدم واریز وجه خودرو در موعد مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی خواهد شد.
مشخصات ۹۰۰۰ برنده این دوره از فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو بعد از تایید فرایند و نتایج قرعه کشی توسط نمایندگان نهادهای ناظر، در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار خواهد گرفت. ضمن اینکه پیامک اطلاع رسانی هم به نفرات برگزیده ارسال خواهد شد.
منبع:

5.0 / 5
1485
1399/08/14
14:39:31
تگهای خبر: امداد , بازار , دستگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش