با حق بیمه كرونا در آپ، چه چیزهایی می شود خرید؟

با حق بیمه كرونا در آپ، چه چیزهایی می شود خرید؟ میزان سنج: حق بیمه كرونا در اپلیكیشن آپ از 5600 تومان در ماه شروع می شود كه در سبد خانوارهای ایرانی مبلغ پایینی است  و در خیلی از نقاط پایتخت فقط می شود با آن دو قرص نان سنگك در یك ماه خرید.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، این مطلب را محمدرضا اسکندریون مدیرعامل آپ اعلام نمود و توضیح داد: در گران ترین حق بیمه موجود در اپلیکیشن آپ، باید ماهانه ۲۰ هزارتومان پرداخت که با این مبلغ بعنوان مثال، برمبنای آخرین نرخنامه مصوب سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار تهران فقط می توانیم یک کیلو و ۸۰ گرم مرغ تنظیم بازار در یک ماه بخریم.
وی اضافه کرد: جالب است بدانیم که با همین پرداخت ماهانه ۲۰ هزار تومان، بهترین شیوه مقابله با احتمال آلودگی به کووید ۱۹ را درپیش می گیریم چون با این پول به سختی می توانیم در ماه یک بسته ویتامین دی یا ویتامین ث تولید داخل را خریداری نماییم. حالا قیمت یک بسته استامینوفن کدئین هم دست کم ۲۲ هزارتومان است.
اسکندریون اشاره کرد: در اپلیکیشن آپ امکان خرید بهترین طرح های اقتصادی بیمه کرونا بدون خروج از منزل فراهم گشته است و هر هموطنی که می خواهد خود و خانواده اش را بیمه کند با لمس چند گزینه در صفحه موبایل خود از ترس هزینه های سربه فلک کشیده کرونا تا حدود زیادی راحت می شود.
به گفته او، بوسیله اپلیکیشن آپ، همه کاربران می توانند از شرکت هایی که حداکثر توان مالی را نزد بیمه مرکزی دارند، یعنی بیمه های سینا، سامان و خاورمیانه در بازه های مختلف ۳۰، ۹۰، ۱۸۰ روزه یا یکساله، بیمه خریداری کنند.
مدیرعامل آپ همین طور توضیح داد: استفاده از ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه فوت، ۵۰ میلیون تومان سرمایه نقص عضو و ازکارافتادگی و ۱۰ میلیون تومان هزینه پزشکی که شامل هزینه تست کرونا هم می شود در بهترین طرح ویژه یکساله ما دیده شده و از طرف دیگر، در پایین ترین میزان پوشش بیمه ای هم هموطنان لااقل می توانند از پرداخت ۲۰ میلیون تومان سرمایه فوت و ۲ میلیون تومان هزینه پزشکی با پرداخت ماهانه ۵، ۶۰۰ تومان بهره مند شوند. بر طبق این گزارش، هموطنان با دانلود اپلیکیشن آپو مراجعه به گزینه بیمه، در پایین سمت راست صفحه اول، می توانند با همه طرح های پرطرفدار بیمه کرونا آشنا و در مقابل پاندمی، بیمه شوند. گفتنی است که به محض انتخاب یک طرح بیمه کرونا، و درج شماره موبایل، یک اپراتور آگاه به موضوعات بیمه ای با کاربر تماس می گیرد و راهنمایی مناسب با شرایط سنی، اقتصادی و انتظارات هر شخص، ارائه می شود.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
1268
1399/09/12
23:18:18
تگهای خبر: بازار , بیمه , تولید , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش