تاكید مدیران عالی استان قم بر لزوم اجرای طرح مشاغل خانگی

تاكید مدیران عالی استان قم بر لزوم اجرای طرح مشاغل خانگی میزان سنج: قم مدیران عالی استان قم همچون معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیران كل استان بر لزوم اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی تاكید نمودند.


جلسه شورای راهبردی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان قم در استانداری قم اجرا شد. این جلسه با حضور مهندس مهرداد غضنفری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم، دکتر محمد حیدری رئیس جهاددانشگاهی واحد استان و مدیران کل دستگاه های اجرائی استان قم انجام شد.
در ابتدای این جلسه مهندس کاویانی مدیرکل رفاه، کار و امور اجتماعی به تشریح اهمیت طرح مشاغل خانگی پرداخت و در ادامه نیز مهندس علی حسینی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم با اشاره به زوایای مختلف طرح، به تشریح عملی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی همچون سه فاز تخصصی شناسایی مزیت های استان، استعداد سنجی و توانمندسازی و مشاوره وهمچنین اتصال به بازار بوسیله پلت فرم های فروش و پیشران های طرح و شبکه سازی پرداخت.
در آخر این جلسه مهندس غضنفری با تاکید بر لزوم اجرای این طرح اظهار داشت: جهاددانشگاهی باتوجه به برخورداری از بنیان های علمی قوی وپشتوانه نیروی انسانی متعهد و جهادی و جامعیت طرح و پیشنیه این مرکز مجری این طرح است و دستگاه های اجرائی نیز موظف به پشتیبانی از این طرح هستند.
منبع:

5.0 / 5
1556
1399/09/13
19:53:59
تگهای خبر: بازار , توسعه , دستگاه , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش