كرونا با شرایط فروش پكیج دیواری بوتان و ایران رادیاتور چه كرد؟

كرونا با شرایط فروش پكیج دیواری بوتان و ایران رادیاتور چه كرد؟ در این روزهای سرد و شیوع ویروس کرونا و باتوجه به مشروط بودن فروش پکیج دیواری بوتان و ایران رادیاتور، برای حفاظت بهتر از شما و خانواده تان همراه شما خواهیم بود.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، در این روزهای سرد زمستانی شرکت «شیراز تجهیز» همراه شماست تا این رویا را به حقیقت پیوسته و حافظ جان شما در مقابل این ویروس همه گیر باشد. همین طور باتوجه به شرایط فعلی که فروش پکیج بوتان و ایران رادیاتور با محدودیت روبرو شده و جهت کنترل بازار پکیج، با توجه به این که ارائه کارت نصب پکیج دیواری توسط کادر مجرب خدمات بعد از فروش شرکت ما بموقع برای کارخانه ارسال می شود تا سهمیه نمایندگی در نظر گرفته شود، گامی بلند برداشته ایم تا بتوانیم از فروش بموقع پکیج دیواری بوتان و ایران رادیاتور اطمینان خاطر مصرف کنندگان را فراهم نماییم. ما برای حفظ سلامت و ایمنی شما دست به کار شده ایم و همه روزه آماده خدمت به شما هموطنان عزیزمان هستیم.
به علت تخصصی بودن مطالب و همین طور برندهای مختلف محصولات سرمایشی و گرمایشی و موضوعات زیادی که پیش از خرید و پس از خرید انواع پکیج دیواری و آبگرمکن وجود دارد اهتمام ما بر این است تا فقط به صورت کلی به دو برنده پراستفاده پکیج بوتان و ایران رادیاتور بسنده نماییم. در صورت ستاندن اطلاعات کامل به سایت مرجع شیراز تجهیز مراجعه نمایید.
پکیج شوفاژ دیواری بوتان از لحاظ دسته بندی دارای پکیج شوفاژ دیواری فن دار و بدون فن، دیجیتال و آنالوگ، از نظر مبدل دارای تک مبدل و دومبدل می باشند و متناسب با متراژ ساختمان دارای ظرفیت هایی از ۲۲۰۰۰ تا ۳۲۰۰۰ می باشند. در سایت مرجع شیراز تجهیز می توانید تمام مدلهای پکیج دیواری بوتان را با مشخصات کامل دستگاه ملاحظه نمایید.
شما می توانید پکیج دیواری بوتان موردنظر خودرا برمبنای اندازه گیری زیر انتخاب نمایید؛
واحدهای زیر ۱۵۰ مترمربع:
Parma ۲۲Rsi
Parma ۲۴Rsi
Verona ۲۴Rsi
Perla Pro ۲۴Rsi
Bosch ۲۴w۶۰۰۰
واحدهای ۱۵۰ تا ۲۲۰ متر مربع:
Perla Pro ۲۸Rsi
Bosch ۲۸w۶۰۰۰
واحدهای ۲۳۰ تا ۳۰۰ متر مربع:
Perla Pro ۳۲Rsi
Bosch ۳۵w۶۰۰۰
مدل هایی که دارای اندیسKI می باشند از نوع پکیج های دیواری بدون فن و همین طور مدل هایی که دارای اندیس KIS می باشند از نوع پکیج های دیواری فن دار هستند که عمل تخلیه دود و مکش هوا در این مدلها بوسیله یک دودکش دوجداره مخصوص صورت می گیرد. پکیج دیواری بوتان سری کالدا ونزیا calda venezia از نوع پکیج های تک مبدل می باشند.
پکیج های دیواری بوتان سری های سی وی Cv۴۲۴s، ورونا Verona، پارماParma، اپتیما Optima، پرلا پروPerla pro، بنسر پرو Benesser pro، روما Roma از نوع پکیج های دو مبدل می باشند. این نوع پکیج ها مجهز به دو مبدل حرارتی گرمایش و آب گرم مصرفی با پایین ترین میزان رسوب گیری است.
پکیج های دیواری بوتان مدل روما و پرلا مجهز به نمایشگر دیجیتال جهت نمایش وضعیت های کاری مختلف دستگاه همچون دمای آب مدار گرمایش حین عملکرد عادی، دمای آب گرم مصرفی هنگام استفاده از آب گرم مصرفی و کدهای عیب هایی که توسط سرویسکاران در هنگام تعمیر پکیج بوتان با آنها مواجه می شوند (از جمله ارورهای ۴۰ ۷۰، ۴۰ ۷۰ ۸۰ …) در صورت بروز اشکال در سیستم می باشند. شما می توانید تمامی آموزش لازم جهت رفع کدخطاهای مربوط به پکیج بوتان را به صورت متنی تصویری، ویدئویی و حتی صوتی که توسط کادر مجرب تکنسین ها ترتیب داده شده را در سایت مرجع شیراز تجهیز ملاحظه نمایید.
پکیج های شوفاژ دیواری ایران رادیاتور در انواع و کاربردهای مختلفی تولید می شوند که می توان به مدلهای فن دار، بدون فن، تک مبدل، دو مبدل، سه مبدل، آنالوگ و دیجیتال در ظرفیت های ۲۲۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ اشاره نمود.
شما می توانید پکیج دیواری ایران رادیاتور را بسته به متراژ ساختمان خود انتخاب نمایید؛
واحد ۱۰۵ متر:
Eco ۲۲ ff
واحد ۱۵۰ متر:
Eco ۲۴ ff
M ۲۴ ff
L ۲۴ ff
واحد ۲۲۰ متر:
L ۲۸ ff
واحد ۳۲۰ متر:
L ۳۶ ff
پکیج های دیواری گازسوز ایران رادیاتور که کد آنها با حرف B می باشند و سری هایی از پکیج های شوفاژ دیواری ایران رادیاتورکه با حرف L، M، E یا K شروع می شوند از نوع دو مبدل می باشند. به جز مدل LR که از نوع سه مبدل پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور شمرده می شود، همین طور نامگذاری با حروف FF به مدلول وجود دودکش دو جداره فن دار و CF به مدلول بدون فن بودن دستگاه می باشد.
مدل های L و K ایران رادیاتور دارای نمایشگر عیب یاب دیجیتال بوده و مدل L دارای منبع انبساط بزرگ تری نسبت به سایر مدلها دارد. مدلهای Eco و M و BM و E و OM از نوع مدل آنالوگ می باشد. پکیج های شوفاژ دیواری ایران رادیاتور در دو نوع تک مبدل و دو مبدل حرارتی می باشند. جهت جلوگیری از تشکیل رسوب املاح آب در مبدل حرارتی پکیج دیواری ایران رادیاتور، تهیه و نصب رسوب گیر پلی فسفات در راه لوله آب ورودی به پکیج سفارش می گردد. همین طور سفارش خرید لوازم جانبی جهت نصب آسان انواع پکیج ایران رادیاتور شامل شیرآلات و اتصالات مربوط به نصب در زمان سفارش خرید پکیج شوفاژ دیواری در سایت شیراز تجهیز امکان پذیر است.
قیمت تمامی پکیج شوفاژ دیواری های ایران رادیاتور و بوتان بروز بوده و طی تماس با شماره ۹۱۷۴۹۳۹۰۰۱ امکان پذیر می باشد.
شرکت تاسیساتی شیراز تجهیز با داشتن سال ها تجربه در زمینه فروش، تعمیرات، سرویس دهی، خدمات رسانی انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، پکیج رادیاتور در برندهای ایرانی و خارجی، کولر گازی اسپلیت، تصفیه آب برای مشتریان خود با بهترین قیمت آماده خدمت رسانی در اسرع وقت است.
تلفن جهت مشاوره: ۰۹۱۷۴۹۳۹۰۰۱
دفتر مرکزی: شیراز، چهارراه هوابرد بسمت بلوار سرباز، بعداز ساختمان بهزیستی، طبقه فوقانی کتلت گوارا واحد۴
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

0.0 / 5
1292
1399/10/12
23:23:13
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش