مدیرنس نمایشگاه آنلاین تجهیزات پزشكی

مدیرنس نمایشگاه آنلاین تجهیزات پزشكی به گزارش میزان سنج اگر فعال زمینه تجهیزات پزشکی هستید یا تجربه جستجو و خرید یک کالای عمومی پزشکی نظیر دستگاه فشار سنج خون، گاز استریل و... داشته اید، پیشنهاد می نماییم با نمایشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی آشنا شوید.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، حرفه ای ترین نمایشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی کشور با نام مدیرنس راه اندازی شد. شاید اگر این مطلب را سال قبل می نوشتیم کمتر کسی آنرا جدی می گرفت ولی حالا با توجه همه گیری ویروس کرونا و روشن شدن جایگاه پرارزش اینترنت در زندگی و کسب و کارمان، صحبت از آنلاین کردن محصولات و اطلاعات شرکت ها در چارچوب یک وبسایت واحد دور از تصور نیست. اگر فعال زمینه تجهیزات پزشکی هستید یا حتی اگر تجربه جستجو کردن و خرید یک کالای عمومی پزشکی نظیر دستگاه فشار سنج خون، گاز استریل و غیره را داشته اید، پیشنهاد می نماییم با یکی از تخصصی ترین نمایشگاه های آنلاین تجهیزات پزشکی آشنا شوید.
دگرگونی های کسب و کارها در دنیای اینترنت و بهاء دادن هرچه بیشتر به دولت الکترونیک، از سه سال پیش ما را به این فکر انداخت که استارت آپی در زمینه تجهیزات پزشکی شروع نماییم تا تحولی در زمینه خرید و فروش کالاهایی که به هر نوعی به بیمارستان، مرکز درمانی و سلامت مردم مرتبط می شود پدید آورد و روند خسته کننده فعلی را دور بزند و احتیاج به کاغذ بازی های اداری را به حداقل برساند.
تصمیممان را گرفتیم و با عنایت به این که همه بنیانگذاران مدیرنس دانش آموخته مهندسی پزشکی بودند و در مراکز درمانی و شرکتهای تجهیزات پزشکی کار می کردند تجربه خوبی در این حوزه داشتیم، بیشتر از یک سال این بازار را از چهار جنبه به خوبی بررسی کردیم.
با تجزیه و تحلیل این چهار مشکل عمده و مهم در بازار تجهیزات پزشکی به این نتیجه رسیدیم که وجود یک مرجع معتبر در زمینه تجهیزات پزشکی که برای تمامی مشکلات زیر چاره داشته باشد، به وضوح احساس می شود.

۱- مشکل شرکتهای تجهیزات پزشکی در حوزه اینترنت چیست؟
نتیجه بررسی ها از داخل بیمارستان، از داخل خود شرکت و حتی عموم مردم، ما را به این نتیجه رساند که عمده شرکت هایی که در حوزه تجهیزات پزشکی فعالیت می نمایند در زمینه وبسایت و محتواسازی در بستر وب ضعیف هستند. مشکل اصلی آنها این است که وبسایت های به روزی ندارند، اطلاعات و داده های شرکت و محصولات آنها به خوبی تشریح نشده، امکان نمایش کاتالوگ را ندارند و مهم تر از همه اینکه در نتایج جستجوی گوگل ظاهر نمی شوند.
اگر شرکت بخواهد وبسایت خویش را از لحاظ سئو بهینه سازی کند تا در نتایج جستجو ظاهر گردد، باید به صورت کلی ۲ کار انجام دهد:
* زیرساخت وبسایت خویش را تغییر دهد و به طراحی اختصاصی روی بیاورد. انجام این کار در همان ابتدا هزینه بالایی جهت شرکت در پی خواهد داشت. البته هزینه پشتیبانی سالانه هم به این مبلغ اضافه می شود.
* شرکت به یک تیم متخصص محتواسازی نیاز دارد تا محتوای مناسب را داخل وبسایت به صورت سئو شده قرار دهد.
جمع بندی اینکه، برای عمده شرکت ها انجام این دو کار مقرون به صرفه نیست و آنها ترجیح داده اند که در وضعیت فعلی خود باقی بمانند، علیرغم اینکه بیزینس به سرعت در حال دیجیتال شدن است.
راه حل:
تمام تلاشمان را کردیم تا در چارچوب یک نمایشگاه تجهیزات پزشکی آنلاین، به شرکت ها وب سایتی کاملاً حرفه ای و سئو شده بدهیم که تمامی اطلاعات آنها به نحو احسنت نمایش داده شود، همینطور محتواسازی آنها را برعهده گرفتیم تا از این لحاظ هم دغدغه ای نداشته باشند و بدین سان دو وزنه سنگین، هزینه بر و تخصصی را از دوش شرکتهای تجهیزات پزشکی برداشتیم تا تنها دغدغه آنها در زمینه تخصصی خود (تولید، واردات و غیره) باشد.
۲- مهندس پزشک ها در بیمارستان به دنبال چه چیزهایی هستند؟
عمدتاً مسئولین فنی بیمارستان ها یا همان مهندس پزشک ها، برای خرید و تحقیق در مورد یک تجهیز پزشکی به اینترنت رجوع می کنند تا اطلاعات لازم و شرکتهای تأمین کننده وسیله را پیدا کنند.
از طرفی شرکت ها برای بیمارستان ها، کاتالوگ، بروشور، کتابچه و حتی ماهنامه های مختلفی ارسال می کنند، ولی معمولاً وقتی که مهندس پزشک آنها را تحویل می گیرد چون در آن زمان به آنها نیاز ندارد، کاتالوگ ها را به گوشه ای می گذارد و ماهنامه ها هم به زیر مانیتور نقل مکان می کنند. (این کاغذ بازی ها هم به هزینه های شرکت اضافه می شود.)
راه حل:
در نمایشگاه آنلاین مدیرنس، تمامی شرکتهای تجهیزات پزشکی و محصولاتشان به صورت کاملاً حرفه ای در کنار هم در دسترس هستند و مهندس پزشک بیمارستان، در زمان خرید به جای اینکه در کمدهای اتاق خود به دنبال کاتالوگ محصولات بگردد و یا اینکه به دنبال وبسایت شرکت ها باشد، می تواند، در مدیرنس کاتالوگ و اطلاعات محصول را به صورت آنلاین مطالعه کند، محصولات را با هم مقایسه نماید و نهایتاً با شرکت مورد نظر تماس بگیرد.
۳- پزشکان برای خرید تجهیزات پزشکی به دنبال چه چیزهایی هستند؟
مشکل پزشکان در خرید و تحقیق درباره تجهیزات پزشکی اندکی فراتر از مشکل مهندسان پزشک است! چونکه اولاً آنها وقت زیادی برای چرخیدن در سایت های مختلف اینترنتی ندارند، ثانیاً با سامانه های پیچیده و تودرتوی اداره کل تجهیزات پزشکی هم آشنا نیستند.
راه حل:
با وجود نمایشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی مدیرنس، پزشک هم می تواند به جای کاوشهای طولانی و بی حاصل در وب، شرکتهای دارای کالای مورد نظر را بیابد و مستقیماً با آنها تماس بگیرد.
۴- عموم مردم برای خرید یک کالای پزشکی به چه چیزی توجه می کنند؟
مشکل اغلب مردم در خرید و تحقیق درباره کالای پزشکی عمومی، عمدتاً این است که آنها علاوه بر مشکل پزشکان در انتخاب و خرید (در کلاس تجهیزات عمومی)، با تعدد فروشگاه های آنلاین وردپرسی بی کیفیت و کند مواجهند و نمی دانند که به کدامیک باید اعتماد کنند و مرجعی برای مشاوره مطمئن و دست اول وجود ندارد.
راه حل:
مردم عادی هم می توانند با استفاده از پلتفروم نمایشگاهی مدیرنس، تأمین کنندگان یک کالای عمومی پزشکی را ببینند و آنرا مستقیماً از شرکت یا نماینده قانونی آن خریداری کنند. در حالیکه اگر چنین مرجعی وجود نداشت ممکن بود یک کالا چند دست بگردد و در زمان خریداری قیمت بالاتری داشته و یا اینکه کالای غیر اصل باشد.
بازگردیم به داستان شکل گیری مدیرنس:
در خلال بررسی های بازاری به این نتیجه رسیدیم که برای ایجاد این کار حرفه ای باید مجموعه خودمان تیم برنامه نویسی داشته باشد و واقعاً نمی توان از پلت فرم های آماده ای نظیر وردپرس و جوملا برای این کار بزرگ استفاده کرد، در این راه با یک هولدینگ بزرگ در زمینه برنامه نویسی وب آشنا شدیم، برنامه نویسی تحت وب را از آنها آموزش دیدیم، با آنها مشارکت کردیم و ایده بسیار کامل تر و کاربردی تر شد. حالا ما دو تیم شده بودیم، تیمی از بچه های مهندسی پزشکی با سابقه، که کاملاً با برنامه نویسی روز دنیا آشنا بود و یک تیم دیگر که بازوی فنی و برنامه نویسی مدیرنس بود. کار را شروع کردیم و شد آنچه که شما تحت عنوان یکی از حرفه ای ترین نمایشگاه های آنلاین تجهیزات پزشکی ایران مشاهده می کنید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

0.0 / 5
1098
1399/10/20
14:06:01
تگهای خبر: آموزش , بازار , تولید , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش