مدیرعامل كمباین سازی ایران:

با حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی بساط رانت هم جمع می شود

با حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی بساط رانت هم جمع می شود به گزارش میزان سنج مرکزی مدیرعامل کمباین سازی ایران اظهار داشت: دولت با آزادسازی قیمت ارز رانت ارز 4200 تومانی را از بین ببرد.


حمیدی فر در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه در هر محیطی فساد وجود دارد، اضافه کرد: ارز ۴۲۰۰ تومانی تنها موجب رانت شده است، شرکت کمباین سازی در یک دوره ای ارز ۴۲۰۰ تومان دریافت می کرد و این امر موجب کاهش قیمت و هزینه تولید می شد، اما با حذف این ارز باوجود همه دشواری ها، رانت هم حذف می شود.
وی با اعلان اینکه کمباین برنج با ارز ۴۲۰۰ تومانی تولید می شد و حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی در کنار حذف رانت، البته فشارهایی را برای جامعه به همراه دارد، اظهار نمود: با تحمل این فشار، می توان آرامش را به جامعه بازگرداند.
مدیرعامل کمباین سازی بیان کرد: امروز اگر با معضلی در تامین نهاده ها روبرو می باشیم به سبب اختصاص یافتن ارز ۴۲۰۰ تومانی به عده ای و تخصیص نیافتن آن به دیگری است، امیدواریم دولت ارز ۴۲۰۰ تومانی را از سطح جامعه برچیند.
حمیدی فر با اعلان اینکه شرکت کمباین سازی طی دو سال اخیر ارز ۴۲۰۰ تومانی در اختیار نداشته و فقط با ارز آزاد فعالیت نموده است، اضافه کرد: دولت با آزادسازی قیمت ارز می تواند در نظر گرفتن سوپسید به تولیدکننده و مصرف کننده را با بهره گیری از ابزارهای دیگر عملیاتی کند.
وی درباب روند تولید در شرکت کمباین سازی اراک با اعلان اینکه پیش بینی بر این است که رکورد تولید سال قبل در شرکت زده خواهد شد، اظهار داشت: به هر حال روند تولید با فشارهای مختلف همچون تحریم اقتصادی، کرونا، مشکلات ارزی و... مواجه می باشد، اما با همه این مسائل تولید در جریان است و مشکلات با همفکری و هم افزایی رفع می شود.
حمیدی فر اظهار نمود: تلاش و برنامه ریزی شرکت بر این است که تولید که تا حالا ماهیانه دو دستگاه کمباین بوده است به ۲.۵ دستگاه در ماه برسد.
منبع:

0.0 / 5
1147
1399/10/27
18:51:20
تگهای خبر: ابزار , تولید , دستگاه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۱ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش