تولید عروسك های روسی، از آموزش تا فروش در قم

تولید عروسك های روسی، از آموزش تا فروش در قم به گزارش میزان سنج قم دوره آموزش عروسک روسی و محصولات رزین در فاز دوم طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان قم، برگزار می گردد.


یاسر شریفی مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان قم در گفتگو با ایسنا، اظهار داشت: در فاز اول مزیت های شغلی استان شناسایی شد، در فاز دوم علاوه بر آموزش مهارت، مشاوره توانمندسازی هم به متقاضیان عرضه می شود و در فاز سوم متقاضیان صاحب مهارت به بازار متصل خواهند شد.
وی ادامه داد: در ادامه برگزاری دوره های توانمندسازی عمومی و تخصصی در این طرح، با همکاری دفتر تسهیلگری محله شهرقائم در قم، دوره آموزشی ساخت عروسک روسی و محصولات رزین در آستانه دهه مبارک فجر ویژه متقاضیان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در سطح محله شهر قائم برگزار می شود.
شریفی اظهارکرد: بعد از کسب مهارت متقاضیان در این دوره آموزشی، این صاحبان مهارت به صاحبان کسب و کار معرفی خواهند شد و همکاری خویش را برای کسب درآمد در منزل آغاز خواهند کرد.
گفتنی است طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به کارفرمایی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با همکاری جهاد دانشگاهی در31 استان کشور در حال اجرا می باشد.
0.0 / 5
949
1399/11/09
15:53:12
تگهای خبر: آموزش , بازار , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش