عضو اتحادیه واردكنندگان نهاده های دلم و طیور:

بانك كشاورزی تنها نهاد منتفع از سامانه بازارگاه است

بانك كشاورزی تنها نهاد منتفع از سامانه بازارگاه است عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران اظهار داشت: بانک کشاورزی تنها نهادی است که از فعالیتهای سامانه بازارگاه منتفع می شود.به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، محمد مهدی نهاوندی با بیان این مطلب اظهار نمود: انحصار در درگاه پرداخت تراکنش های بانکی سامانه بازارگاه سبب ایجاد انتفاع ویژه و خاص برای بانک کشاورزی شده است.

وی اضافه کرد: ایجاد امتیاز ویژه برای بانک کشاورزی از راه تراکنش های مالی سامانه بازارگاه علاوه بر مغایرت با مقررات ضد انحصار در کشور شرایط غیر رقابتی برای اصلاح و توسعه این سامانه را هم به دنبال داشته است.

عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران افزود: متاسفانه بنابر اطلاعات موجود، طراحی اولیه نرم افزار سامانه بازارگاه متعلق به بانک کشاورزی بوده و بنا بر ارتباطات این بانک با وزارت جهاد کشاورزی شرایط انحصاری و رانتی برای این موسسه مالی در جهت استفاده ویژه از تراکنش های مالی در سامانه بازارگاه بوجود آمده است.

براساس اعلام اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران، نهاوندی با تاکید براینکه وزارت جهاد کشاورزی بدون هیچگونه توجیه منطقی بر تداوم شرایط انحصاری سامانه بازارگاه برای بانک کشاورزی تاکید دارد، تصریح کرد: متاسفانه دستگاههای مسئول هم به این وضعیت غیر قابل قبول توجه لازم را نداشته اند. این درحالی است که وارد کنندگان و دامداران و مرغداران همچنان با ایرادات این نرم افزار مواجهند.

منبع:

0.0 / 5
1030
1399/11/10
14:43:39
تگهای خبر: بازار , بانك , توسعه , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش