زیرساخت و بستر امن ایران كیش جایگاه این شركت را ارتقا می بخشد

زیرساخت و بستر امن ایران كیش جایگاه این شركت را ارتقا می بخشد میزان سنج: ارتقای سهم شرکت از بازار پرداخت الکترونیک، جایگاه شرکت در رتبه بندی های داخلی و بین المللی، رشد ارزش شرکت در بازار سـهام و... نشان از زیرساخت و بســتری امن و پایدار در ایران کیش دارد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، میثم طالبی مدیر خدمات فناوری اطلاعات بابیان این مطلب اظهار داشت: واحد خدمات فناوری اطلاعات ایران کیش شامل اداره های زیرساخت و شبکه، سیستم عامل و پشتیبانی سرویس و N.O.C است و همانطور که از نام واحد می توان انتظار داشت کارهای حیاتی وگسترده ای ذیل معاونت فناوری اطلاعات در این واحد صورت می گیرد. فعالیت ها در اداره زیرساخت و شبکه معطوف به طراحی، اجرا و نگهداری شبکه شرکت، ارتباطات WAN و ایجاد و پشتیبانی شبکه های موقت یا دائم در لوکیشن های مختلف حسب نیاز شرکت و همین طور نگهداری و توسعه زیرساخت مرکز داده است. راه اندازی و نگهداری سرورها و ذخیره سازها، بسترهای مجازی سازی و خدمات زیرساختی مورد نیاز شرکت و پشتیبانی سخت افزاری-نرم افزاری سیستم های کامپیوتری در اداره سیستم عامل و پشتیبانی سرویس انجام می شود. نهایتاً مانیتورینگ دقیق، اطلاع رسانی ۲۴*۷ و پیگیری اختلالات احتمالی در مرکزداده، شبکه و خدمات شرکت برعهده همکاران اداره N.O.C است که شبانه روز و در هر شرایطی در شرکت حضور دارند.
طالبی اضافه کرد: نظر به شرایط پاندمی ویروس کرونا، لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، نیاز مبرم به بستری امن و پرسرعت جهت برقراری دسترسی ازراه دور کارکنان به سیستم های داخلی و ادامه خدمات شرکت وجود داشت. از این جهت سرویس جدید VPN امن شرکت افتتاح شد که از ظرفیت بالایی در انتقال اطلاعات برای تداوم خدمات شرکت برخوردارست. سطح کیفیت VPN مذکور در سطحی است که الان همکاران مرکزتماس نیز از همین طریق به صورت دورکار پاسخگوی تماسهای مشتریان شرکت هستند.
وی اظهار داشت: فعالیت مستمر در امتداد ارتقای تجهیزات ذخیره سازی، به کارگیری نسل جدید سرورها و به روزرسانی های نرم افزاری، تجربه سرعت بالاتر در پردازش اطلاعات و بهبود زمان پاسخگویی سرورها و پایگاه های داده را فراهم نموده و به کارگیری نرم افزار کارآمد، امکان پشتیبانگیری متمرکز با بهره بردن از فناوری های پیشرو را به وجود آورده است. با این وجود با اهمیت ترین فعالیت مستمر واحد الان نگهداری مرکزداده و شبکه شرکت با بیش از ۱۳۰۰ نود متصل به شبکه در سطح کشور و همین طور نگهداری بستر خدمات به مشتریان میلیونی ایران کیش است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

0.0 / 5
1008
1399/11/12
23:59:44
تگهای خبر: بازار , توسعه , خدمات , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۷ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش