استاندار تهران اعلام كرد:

تكلیف شركت پخش فرآورده های نفتی به تأمین سوخت استاندارد كارخانه های سیمان

تكلیف شركت پخش فرآورده های نفتی به تأمین سوخت استاندارد كارخانه های سیمان در جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای استان تهران، تکلیف شد شرکت پخش فرآورده های نفتی نسبت به تأمین سوخت استاندارد کارخانه های سیمان اقدام نماید.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای استان تهران، اظهار داشت: تمام تلاش وتلاش استانداری تهران این بود که در عین حال این که به تأمین برق اقدام نماییم، نسبت به تأمین گاز و برق کارخانه های تولید سیمان استان هم اقدام نماییم.
وی ادامه داد: سوخت مازوت کلا غیر استاندارد است و شرکت پخش فرآورده های نفتی مکلف است تا سوخت مناسب را به کارخانه های تولید سیمان تحویل دهد. البته کارخانه های سیمان هم باید با دقت مبادرت به ذخیره سازی سوخت مناسب کنند و نمایندگان حفاظت محیط زیست استان هم باید با نظارت دقیق مانع از استفاده سوخت مازوت که یکی از منابع آلاینده هوای تهران است، شوند.
وی افزود: تمام هنر ما این بود که در زمستان قطعی برق نداشته باشیم و اگر در مناطقی از استان با قطعی مواجه بودیم نیروگاه ها و کارخانه ها از سوخت یورو ۴ و استاندارد استفاده می کردند.
وی تصریح کرد: هم اکنون نیازمند افزایش تولیدات سیمان که موتور محرک پروژه های عمرانی استان تهران است، هستیم که توقف یک ماه در پروژه های عمرانی را جبران نماییم. کیفیت سوخت مازوت، غیر استاندارد است و البته مشکلات صاحبان صنایع سیمان را در مراجع بالاتر پیگیری می نماییم.
منبع:

0.0 / 5
1001
1399/11/26
11:54:07
تگهای خبر: استاندارد , تولید , سوخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش