تا ساعتی دیگر

تبادل كالا در مرز دوغارون از سر گرفته می شود

تبادل كالا در مرز دوغارون از سر گرفته می شود به گزارش میزان سنج سخنگوی گمرک اظهار داشت: پس از اعلام آمادگی گمرک ایران برای ارسال کالاهای فسادپذیر و همراهی گمرک افغانستان تا ساعتی دیگر نخستین محموله کالاهای فسادپذیر از گمرک ˮدوغارونˮ خراسان رضوی خارج و وارد گمرک ˮاسلام قلعهˮ افغانستان می شود.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، سید روح اله لطیفی اظهار نمود: حدود ۳۰ کامیون کالای صادراتی فسادپذیر که عمدتا میوه و سبزیجات است، از ساعتی دیگر وارد خاک افغانستان و گمرک "اسلام قلعه" این کشور می شود.

وی ادامه داد: از امروز کارکنان گمرک" اسلام قلعه افغانستان" مستقر شدند و یکی از باسکول های این گمرک نیز برای انجام توزین محموله های تجاری فعال گردیده است.
لطیفی اشاره کرد: گمرک ایران آمادگی دارد به شرط آمادگی و پذیرش گمرک افغانستان در " اسلام قلعه" تشریفات گمرکی کالاهای سریع الفساد و سایر محموله های صادراتی و ترانزیتی برای ورود به افغانستان انجام دهد.
سخنگوی گمرک اضافه کرد: پس از حریق گسترده در گمرک "اسلام قلعه" افغانستان، امروز نخستین محموله های تجاری از بازارچه مرزی، منطقه ویژه و گمرک "دوغارون" خراسان رضوی به افغانستان ارسال می شود.
منبع:

0.0 / 5
955
1399/11/30
12:00:55
تگهای خبر: بازار , باسكول , توزین , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش