مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مطرح كرد؛

ضرورت حذف دست اندازها و گلوگاههای صنعت خودرو

ضرورت حذف دست اندازها و گلوگاههای صنعت خودرو به گزارش میزان سنج مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اظهار داشت: با حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی می توان معضلات و چالش هایی که دو شرکت خودروساز سایپا و ایران خودرو دارند را حل کرد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، سیدجواد سلیمانی در دیدار با رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با تصویب قوانین مناسب که بتواند راهگشای صنعت خودرو باشد می توان از چالش هایی که گریبان گیر حوزه صنعت خودرو است، رهایی یافت و به سمت توسعه صنعت خودرو حرکت کرد.
وی افزود: باتوجه به پیشینه تخصصی صنعتی که اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی دارند، می توان در زمینه حل مشکلات به راهکارهای خوبی دست یافت.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اعلان اینکه اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس به صنعت خودرو و تولیدات داخلی اهمیت به سزایی می دهند، اشاره کرد: باتوجه به چنین نگاه حمایتی امیدوار هستیم موانعی که بر سر راه تولید خودرو است برداشته شود تا شرکت های خودروسازی با تمام توان خود بتوانند، تولید و تنوع محصولات خودرویی را دنبال کنند.
وی اظهار داشت: اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس نقطه نظرات مهمی در حوزه خودرو دارند که مجموعه سایپا تمام تلاش خودرا برای تحقق آنها انجام خواهد داد.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به اینکه ضرورت دارد موانع، دست اندازها و گلوگاه های صنعت خودرو با کمک نمایندگان مجلس اصلاح گردد، اظهارداشت: مجموعه سایپا برای تولید محصولات جدید برنامه ریزی بسیار عالی و دقیقی دارد و بر این اساس تا سه سال آینده مردم شاهد تحول در صنعت خودرو خواهند بود.
سلیمانی اظهار داشت: برنامه های توسعه ای گروه خودروسازی سایپا برای اعضای کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی تشریح شد تا باتوجه به نقطه نظرات تخصصی آنها، بتوان با سرعت بیشتری در راه پیشرفت قرار گرفت و به نیاز مشتریان و مردم پاسخ داد.


منبع:

0.0 / 5
1046
1399/12/02
09:54:02
تگهای خبر: توسعه , تولید , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش