افتتاح موسسه خیریه آبرسانی الف ب توسط شودر

افتتاح موسسه خیریه آبرسانی الف ب توسط شودر به گزارش میزان سنج شیرآلات بهداشتی شودر اواخر سال قبل و در تولد ۲۸ سالگی برند خود از طرحی برای تسهیل دسترسی به آب سالم با شیرآلات شودر برای ۲۸ نقطه ی کمتر بهره مند کشور پرده برداشت.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، مراسمی با حضور مدیران شرکت شودر، مسئولین سازمان نظام مهندسی و خبرنگاران و اصحاب رسانه ۱۲ اسفند ۹۹ برگزار شد؛ در خلال این مراسم گزارش کاملی از اقدامات انجام شده و تکمیل این پروژه توسط مهندس ابوالفضل حمیدی مدیر اجرایی این طرح عرضه شد.
مهندس حمیدی در گزارش خود اشاره کرد: ما با هدف تعویض شیرآلات بهداشتی به این نقاط می رفتیم ولی وقتی می دیدیم احتیاج به تعمیرات بیشتری وجود دارد با هماهنگی با مدیریت شرکت تلاش می کردیم تا حدی که نیازهای بهداشتی رفع گردد اقدامات لازم را انجام دهیم. برخی از مدارس حتی آبخوری نداشتند و کودکان مجبور بودند از سرویسهای بهداشتی برای شرب آب استفاده کنند که لطف الهی و نظر مساعد مدیران شودر توانستیم در بعضی مدارس آبخوری بسازیم، کاشی های سرویسهای بهداشتی را تعویض و نوسازی نماییم، رنگ آمیزی و سنگ کاری سرویس ها در بعضی نقاط انجام شد و آبدارخانه ها نوسازی شدند.
مهندس حمیدی اضافه کرد: در خلال کار در این پروژه زیبایی های بسیاری را مشاهده کردم، علاوه بر مدیران شرکت که شروع کننده ی این امر خیر بودند، از مصالح فروشی که فاکتور خرید ما را با نازل ترین قیمت ها محاسبه می کرد تا کارگری که حق الزحمه دریافت نمی کرد تا در این امر خیر مشارکت کند.
در این مراسم سمیه قره داغی قائم مقام مدیرعامل شودر عنوان کرد: شودر از ابتدا و عمیقاً اعتقاد داشته است از آنجایی که آب مهم ترین منبع حیات و نخستین نیاز هر انسانی برای زیستن است باید در حفظ و حراست از آن تلاش بسیار زیادی صورت گیرد. ما در شودر در طول سال قبل در چارچوب برنامه های مسئولیت اجتماعی به ۲۸ نقطه ی کمتر بهره مند در استان های اردبیل، کرمانشاه و سیستان و بلوچستان آبرسانی کردیم. علاوه بر این شودر در این مدت بیشتر از ۸۰۰۰ نفر از تکنسین های نصب شیرآلات بهداشتی را به مجانی آموزش داده است و به آنها گواهینامه های شودر سرویس عرضه کرده است. ما در ادامه ی این مسیر هم تلاش خواهیم داشت هم در جهت آبرسانی به مناطق کمتر بهره مند هم در جهت حفظ منابع پرارزش آب اقدامات بیشتری انجام دهیم.

همچنین در این مراسم رضا قره داغی مدیرعامل شودر در خلال سخنانی علاوه بر تشکر از همه افرادی که شودر را در راه به انجام رساندن این مهم یاری کردند از تصمیمات شودر برای ادامه این مسیر گفت.
قره داغی مدیرعامل شودر تصریح کرد: ما برای شناسایی این ۲۸ نقطه در شبکه های اجتماعی و رسانه های مختلف از مخاطبین خود خواستیم تیا مناطق کمتر بهره مند را به ما معرفی کنند و این کار به کمک دوستداران شودر به خوبی صورت گرفت. در این پروژه بیش ۵۰ نفر مستقیماً مشغول به فعالیت بودند و اجرای آن حدوداً یک سال به طول انجامید. ما در جهت فرهنگ سازی برای کاهش مصرف آب و تصحیح عادات غلط مصرف تلاش کردیم در حساب های شودر در شبکه های اجتماعی به تولید محتوای آموزنده بپردازیم که خوشبختانه مورد استقبال خوبی هم از سوی کاربران و مخاطبان شودر قرار گرفته است.
قره داغی همینطور از تاسیس بنیاد خیریه آبرسانی الف ب اطلاع داد و گفت این بنیاد خیریه تلاش خواهد داشت مسیری را که سال قبل شروع کردیم با قدرت بیشتری ادامه دهد. همینطور وی از همه حاضرین در مراسم دعوت کرد سفیران بنیاد خیریه آبرسانی الف ب باشند و شودر را در این راه کمک کنند.
بعد از سخنان آقای مدیرعامل لوگوی خیریه الف ب رونمایی گردید و به امضای حاضرین رسید. در آخر هم کیک تولد ۲۹ سالگی شودر توسط مدیران این شرکت بریده شد.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

0.0 / 5
1077
1399/12/16
13:57:02
تگهای خبر: آموزش , تولید , خرید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش