وزیر جهاد كشاورزی:

مرغ به اندازه كافی وجود دارد

مرغ به اندازه كافی وجود دارد وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: مرغ به اندازه کافی وجود دارد و در روز گذشته 2 هزار تن مرغ مازاد را به بازار عرضه کردیم.به گزارش میزان سنج به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، قبل از ظهر امروز دوشنبه کاظم خاوازی به صورت سرزده از نحوه توزیع گوشت مرغ در میادین پیروزی و بهمن و یک سردخانه گوشت مرغ در جنوب تهران بازدید نمود.
وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه این بازدید با تاکید بر این که محدودیتی در تولید گوشت مرغ نداریم و در هفته های آتی گرفتار بیش بود مرغ خواهیم شد، اظهار نمود: بر این اساس به شرکت پشتیبانی امور دام دستور داده ایم تا در صورت افت قیمت در بازار، مرغ مازاد بر نیاز را از تولیدکنندگان خریداری کند.
خاوازی با اشاره به این که مشکل میدان بهمن، توزیع و نحوه نظارت بر صنف بود، اشاره کرد که انشاالله با همکاران وزارت صمت جلسه ای خواهیم داشت و این مسائل را بررسی خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: برخی از اصناف قدیمی صنف مرغ به ما مراجعه کردند و به نحوه توزیع و اداره غرفه ها در میدان بهمن اعتراض داشتند که امروز با حضور این افراد و معاون تجاری داخلی وزارت صمت جلسه ای خواهیم گذاشت.
وزیر جهاد کشاورزی اشاره کرد: مرغ به اندازه کافی وجود دارد و در روز گذشته ۲ هزار تن مرغ مازاد را به بازار عرضه کردیم.
خاوازی با اشاره به اینکه هزاران تن گوشت مرغ منجمد با کیفیت خوب و قیمت ارزان نیز وجود دارد که در حال عرضه است، ابراز امیدواری کرد: در ایام آینده مشکلاتی که در توزیع مرغ بین اصناف وجود دارد، حل شود.

0.0 / 5
1042
1399/12/18
18:55:54
تگهای خبر: بازار , تولید , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش