وزیر صمت اعلام كرد

عرضه فراوان مرغ منجمد با كیفیت و قیمت مناسب از امروز

عرضه فراوان مرغ منجمد با كیفیت و قیمت مناسب از امروز به گزارش میزان سنج وزیر صمت با اعلان اینکه از امروز کار توزیع مرغ منجمد نیز با کیفیت و تناژ مناسب شروع می شود، اظهار داشت: عرضه مناسب مرغ منجمد موجب تعادل در قیمت و فرونشست هیجانات خرید خواهد شد.به گزارش میزان سنج به نقل از وزارت صمت، علیرضا رزم حسینی در نشست مشترک با کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی و معاونان این وزارتخانه که درباب تنظیم بازار کالاهای کشاورزی برگزار شد، با اهمیت ترین مسئولیت بخش اقتصادی دولت را تامین معیشت مردم به ویژه در وضعیت جنگ اقتصادی فعلی دانست و گفت: هماهنگی و تعامل بسیار خوبی میان وزارت صنعت، معدن وتجارت و وزارت جهاد کشاورزی وجود دارد که این جلسه نیز بمنظور انسجام بیشتر برگزار شده است.
وی ستاد تنظیم بازار را هماهنگ کننده دستگاه های مرتبط در امر تنظیم بازار دانست و افزود: جلسات این ستاد با حضور همه اعضای مؤثر به صورت منسجم، منظم و هفتگی تشکیل می شود.
مدیریت خرید هیجانی مردم در فصول پرتقاضا با انسجام بین بخشی
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه با اشاره به اینکه در روزهای عید و مناسبات مختلف به سبب افزایش تقاضا هیجانات مردم در خرید (خرید هیجانی) نیز بیشتر می شود، اظهار داشت: با برگزاری جلسات ستاد تنظیم بازار و انعقاد جلسات مختلف تخصصی با دستگاه های ذیربط و انسجام بین بخشی که جلسه امروز نیز در همین راستا بوده است، هیجانات بازار مدیریت و تعدیل می نماییم.
رزم حسینی با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی نسبت به تامین بموقع مرغ اقدام می کند، افزود: وزارت صمت نیز با در اختیار داشتن شبکه توزیع ۳ میلیون نفری صنفی، هماهنگی با شرکت های تعاونی مختلف شامل کارکنان، نیروهای مسلح، بسیج اصناف، تشکل ها و شبکه های مردم محور کار توزیع را بصورت مناسب انجام می دهد.
عرضه فراوان مرغ منجمد با کیفیت و قیمت مناسب از امروز
وی با بیان اینکه از امروز کار توزیع مرغ منجمد نیز با کیفیت و تناژ مناسب شروع می شود، اشاره کرد: عرضه مناسب مرغ منجمد موجب تعادل در قیمت و فرونشست هیجانات خرید خواهد شد.
وزیر صمت همین طور با تاکید بر اینکه سیاست های تنظیم بازار تداوم دارد، بیان کرد: سیاست وزارت صمت وفور کالا در کشور در کنار عرضه مناسب می باشد.
رزم حسینی با بیان اینکه افزایش تولید در اقلام مورد نیاز مردم در حال انجام می باشد، اظهار داشت: پیش بینی مواد اولیه مورد نیاز و تسهیل مقررات و فرآیندها شده است.
وی اشاره کرد: با تمهیدات انجام شده و وفور و عرضه مناسب، خرید هیجانی مردم به حداقل ممکن می رسد و بازار تثبیت خواهد یافت که الان نیز این مورد در حال انجام می باشد.


منبع:

0.0 / 5
828
1399/12/27
11:35:09
تگهای خبر: بازار , تجارت , تولید , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش