حسین زهی:

قوای سه گانه با وحدت رویه در جهت مانع زدایی از مسیر تولید گام بردارند

قوای سه گانه با وحدت رویه در جهت مانع زدایی از مسیر تولید گام بردارند یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: هر سه قوه که عملکرد آنها به صورتی مکمل یکدیگر است وظیفه دارند به رفع موانع و پشتیبانی از تولید توجه داشته و با برنامه ریزی در این راه حرکت کنند.


اسماعیل حسین زهی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به نام گذاری سال جدید تحت عنوان "تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" درباره راهکارهای تحقق آن، بیان کرد: با توجه به این که مقام معظم رهبری در چند سال اخیر دغدغه تولید را داشتند و نام گذاری های مشابهی برای چند سال قبل نیز داشتند، لازم است تا سه قوه با وحدت رویه و جدیت بیشتری در بحث پشتیبانی از تولید کنندگان و رفع موانع موجود گام بردارند.
ایشان سپس اظهار نمود: مقام معظم رهبری چندین سال پی در پی است که در نام گذاری سال بر روی بحث تولید تاکید دارند. در سال ۹۹ نیز گام های مثبتی در بحث جهش تولید برداشتیم. بحث تولید مقوله ای بسیار مهمست که بر روی معیشت مردم و خودکفایی کشور بسیار موثر است.
نماینده مردم خاش در مجلس اشاره کرد: در نام گذاری سال ۱۴۰۰ نیز مقام معظم رهبری بر روی مانع زدایی از مسیر تولید تاکید داشتند. هر سه قوه که عملکرد آنها به صورتی مکمل یکدیگر است وظیفه دارند به بحث رفع موانع تولید توجه داشته و با برنامه ریزی در این راه با وحدت رویه حرکت کنند.
حسین زهی در آخر اشاره کرد: با رونق تولید داخلی ما می توانیم بر روی پای خود بایستیم و تحریم های ظالمانه را نیز خنثی نماییم. موانع موجود بر سر راه تولید کنندگان امروز یک عامل بازدارنده برای رونق تولید بشمار می رود و باتوجه به تاکید مقام معظم رهبری بر هر سه قوه واجب است که برای کنار زدن این موانع و پشتیبانی از تولید در سال جدید گام جدی تری بردارند.5.0 / 5
988
1400/01/14
13:08:23
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش