انتقاد بدری از تشكیل صف های طولانی برای تهیه مرغ

انتقاد بدری از تشكیل صف های طولانی برای تهیه مرغ به گزارش میزان سنج یک عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از سیاست های اقتصادی و معیشتی و تشکیل صف های طولانی برای تهیه مرغ عنوان کرد: چگونه با حراج عزت نفس مردم کنار می آیید؟


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس اظهار داشت: ماه هاست که قطار گرانی مردم و خصوصاً اقشار ضعیف جامعه را زیر می گیرد و دولت نه فقط در توقف یا کاستن سرعت آن ناتوان است بلکه با اتخاذ تصمیمات ضد و نقیض بر شتاب و سرعت قطار گرانی می افزاید.
وی ادامه داد: گوشت قرمز، گوشت مرغ و میوه برای طبقات فرودست جامعه درحال به خاطرات پیوستن است، در روزهایی که مردم برای تامین بدیهی ترین نیازهای خود متحمل فشارهای بی سابقه می شوند تورم هر ماه رکورد جدیدی را به ثبت می رساند و بازار به حال خود رها شده است.
بدری افزود: فرد سیر هیچ گاه حال و روز گرسنه را درک نمی کند، مگر صف های طویل مردم برای خرید کالاهای ضروری را نمی بینید؟ مردمی که قرار بود از درآمد سرشار بهره مند شوند، در وضعیت کرونائی هر روز چندین ساعت وقت گرانبهای خودرا در صف های مرغ و روغن صرف می کنند، چگونه با حراج عزت نفس مردم کنار می آیید؟ کرونا و گرانی هدیه بی تدبیری ها در ایام قبل و پس از عید به مردم بود و متاسفانه همچنان به این بازی ادامه می دهید. به این بازی ها اختتام دهید.
منبع:

5.0 / 5
1100
1400/01/17
16:38:29
تگهای خبر: بازار , خرید , دولت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش