اسامی شركت های واردكننده روغن خام با ارز ترجیحی

اسامی شركت های واردكننده روغن خام با ارز ترجیحی میزان سنج: شرکت تجاری دولتی در اطلاعیه ای آمار و ارقام تامین و تدارک روغن خام برای کارخانه های روغن نباتی در سال قبل را منتشر نمود.به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا در متن این اطلاعیه آمده است:

حفظ و تداوم جریان تامین مواد اولیه تولید کالاهای اساسی مورد نیاز کشور یکی از بخش های مهم تنظیم بازار محسوب می شود. این مساله وقتی بیشتر نمایان می شود که استکبار جهانی با اعمال تحریم های ظالمانه آمریکا برای در تنگنا قراردادن مردم ایران تلاش می کند تا تامین مایحتاج عمومی مردم ایران را با مشکل مواجه سازد.

در سال ۱۳۹۹ که سخت ترین شرایط تحریم کشور را پشت سر گذاشتیم تلاش وافر و بی وقفه ای برای تامین روغن خام مورد نیاز کارخانه های تولید روغن نباتی کشور صورت گرفت. آمار و اطلاعات نشان میدهد طی سال ۱۳۹۹ به میزان یک میلیون و ۹۷۰ هزار تن روغن خام از محل ذخائر راهبردی کشور، واردات بخش خصوصی و استحصال از دانه های وارداتی و داخلی برای صنعت روغن نباتی تدارک دیده شده است که با احتساب بیش از ۱۰۰ هزار تن موجودی ابتدای دوره این صنایع بیش از دو میلیون و ۷۰ هزار تن روغن مورد نیاز کارخانجات روغن نباتی تامین و تدارک شده است.

شرکت تجاری دولتی ایران بمنظور شفاف سازی نسبت به تامین و تدارک روغن خام مورد نیاز کشور از محل واردات با ارز (۴۲۰۰۰ ریالی) بدینوسیله جدول میزان روغن تخصیص یافته به کارخانه های تولید روغن نباتی سراسر کشور را برای استحضار مردم شریف و فهیم کشورمان منتشر می کند. این جدول کلیه آمار و ارقام تامین و تدارک روغن خام برای کارخانه های روغن نباتی در سال قبل را به وضوح نشان میدهد. ضمنا اطمینان می دهد با الطاف و امدادهای خداوند متعال و تلاش همه مدافعان امنیت غذایی کشور خصوصاً همکاران زنجیره تامین، پروژه تامین و تدارک کالاهای اساسی در سال ۱۴۰۰ با قدرت و شتاب افزونتر جریان خواهد یافت. همچنانکه از شروع سال جدید تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ حدود ۲۶۰ هزار تن روغن خام برای کارخانجات تامین و تدارک شده است که جدول آن نیز برای آگاهی همه مردم عزیز ایران اسلامی منتشر می شود.
جدول میزان روغن تخصیص یافته به کارخانه های تولید روغن نباتی سراسر کشور را در اینجا مشاهده کنید.
منبع:

5.0 / 5
890
1400/01/28
15:29:51
تگهای خبر: امداد , بازار , تولید , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش