برای نخستین بار اولین وانت ۴ ستاره تولید شد

برای نخستین بار اولین وانت ۴ ستاره تولید شد میزان سنج: آخرین ارزیابی صورت گرفته از وضعیت کیفیت گروه وانت ها در سال 1399 که مربوط به تولید داخلی این نوع خودرو در اسفند ماه است، نشان میدهد که بالاخره نخستین وانت با سطح کیفیت چهار ستاره تولید شد و این در حالیست که سه سال است وانت بالاتر از سه ستاره کیفی نداشته ایم.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، بر طبق ارزیابی صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در سنجش کیفیت وانت های تولیدی در آخرین ماه سال ۱۳۹۹، در سطح قیمتی یک، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی چهار ستاره کیفی از پنج ستاره را کسب کرده است و نسبت به تولید آن در بهمن ماه ۱۳۹۹، یک پله ارتقا کیفیت داشته است.
این در حالیست که نخستین خودرو سه ستاره در سال ۱۳۹۷ تولید شد و بعد از آن دیگر وانت بالاتر از سه ستاره کیفی تولید نشده است.
در سطح قیمتی دو نیز وانت نیسان ریچ، سایپا ۱۵۱، وانت کارا ۲۰۰۰ تک کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دوکابین تیپ ۳ توانسته اند سه ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند که همان درجه از کیفیت در تولیدات پیشین آن هاست.
در همین سطح قیمتی وانت آریسان ایران خودرو دیزل نیز همچنان دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده است.
پایین ترین سطح کیفی در تولید وانت ها متعلق به وانت نیسان تک سوز آپشنال و دوگانه سوز آپشنال است که تولید گروه خودروسازی زامیاد بوده و در سطح قیمتی دو، متاسفانه تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب می کنند.
منبع:

5.0 / 5
1107
1400/02/06
22:23:11
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش