۱۷۰ واحد صنعتی راكد در تهران احیا شد

۱۷۰ واحد صنعتی راكد در تهران احیا شد به گزارش میزان سنج رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) از احیای ۱۷۰ واحد صنعتی راکد در استان تهران پارسال اطلاع داد و شرایط دریافت تسهیلات جهش تولید را شرح داد.


یدالله صادقی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه سال قبل ۱۷۰ واحد تولیدی، صنعتی راکد و غیر فعال با پیگیری کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید به مدار تولید بازگشتند، اظهار نمود: سال قبل ۲۲۰ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برگزار شد که به مشکلات ۱۲۰۰ واحد صنعتی و تولیدی رسیدگی و تعداد ۱۲۵۴ مصوبه نتیجه آن بود.
او همینطور با اشاره به اینکه به علت شرایط سخت اقتصادی بوجود آمده در اثر تحریم ها و شیوع کرونا، برخی از واحدهای تولیدی بخصوص صنایع کوچک گرفتار صدمه شده اند، وعده داد که با عزم جدی مسؤلان و دستگاههای اجرایی این مشکلات مرتفع خواهد شد.
صادقی ضمن اشاره به پرداخت تسهیلات رونق تولید همچون سنوات گذشته به واحدهای متقاضی، درباره تسهیلات جهش تولید اظهار داشت: تسهیلات جهش تولید به دارندگان جواز تاسیس، توسعه، پروانه بهره برداری، گواهی فعالیت صنعتی، کارت شناسایی کارگاه، پروانه اکتشاف، گواهی کشف، پروانه بهره برداری معدن و مجوزهای صنفی معتبر در چارچوب سرمایه ثابت و سرمایه درگردش قابل پرداخت می باشد.
به قول این مقام مسئول متقاضیان تسهیلات جهش تولید باید درخواست خویش را از راه سامانه بهین یاب (behinyab) ثبت کنند تا در صورت تطبیق با اولویت ها، به بانک عامل ارجاع شود.5.0 / 5
889
1400/02/19
21:18:57
تگهای خبر: بانك , تجارت , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش