وزارت جهاد كشاورزی برای تامین بموقع علوفه برنامه ریزی كند

وزارت جهاد كشاورزی برای تامین بموقع علوفه برنامه ریزی كند میزان سنج: برمبنای آخرین مصوبات ستاد تنظیم بازار قرار شد بمنظور پشتیبانی از تولید و تعادل در عرضه و تقاضای گوشت قرمز برنامه ریزی لازم بمنظور تامین بموقع علوفه از داخل و کسری از محل واردات و... از طرف وزارت جهاد کشاورزی به عمل آید.به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا در متن مصوبه یکصدوسی و هشتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار آمده است:

باتوجه به کاهش بارندگی و خشکسالی و محدودیت های مربوط به تامین علوفه و افزایش قیمت آن و گزارش ارائه شده از روند قیمت و تولید و عرضه دام سبک و سنگین در کشور مقرر گردید بمنظور پشتیبانی از تولید و تعادل در عرضه و تقاضای گوشت قرمز برنامه ریزی لازم بمنظور تامین بموقع علوفه از داخل و کسری از محل واردات و... از طرف وزارت جهاد کشاورزی به عمل آید.

گفتنی است که به سبب کاهش بارندگی و فقر مراتع و از آن طرف افزایش قیمت نهاده های دامی در بازار آزاد دامداران در تامین خوراک دام های سبک و سنگین خود با چالش های بسیاری مواجه گشته اند و گفته می شود این چالش ها سبب شده تا تعدادی از دامداران دام های مولد خودرا به کشتارگاه بفرستند.
منبع:

5.0 / 5
427
1400/03/03
09:23:05
تگهای خبر: بازار , تولید , قیمت , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش