بازگشایی مشروط تالارها از امروز بعلاوه شرایط جدید

بازگشایی مشروط تالارها از امروز بعلاوه شرایط جدید میزان سنج: طبق اعلام اتاق اصناف، از امروز تالارها در همه شهرها با وضعیت قرمز، نارنجی و زرد با شرایط جدید مجاز به فعالیت هستند.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، در پی مکاتبات و پیگیری های اتاق اصناف ایران در خصوص بازگشایی وفعالیت مجدد تالارها، کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا امروز (۶ خرداد) ماه موافقت خودرا درباب صدور مجوز فعالیت مجدد تالارها مشروط بر رعایت حداکثری پروتکلهای بهداشتی و نظارت دقیق بر اجرای ضوابط و دستورالعمل ها اعلام نمود.
براین اساس قرار شد در فضای باز تالارها با در نظر گرفتن فاصله سه متر برای هر صندلی و تامین فضای هشت متر مربع برای هرنفر، حداکثر با ۳۰ درصد ظرفیت فعالیت و پذیرش مشتری برای خدمات صورت گیرد.
همین طور درباب فضای بسته و مسقف تالارها (سالن) علاوه بر الزام رعایت دستورالعمل ها اعلام شده در فضای باز، رعایت محدودیت پذیرش مشتری در شهرهای قرمز حداکثر تا ۱۵ نفر، نارنجی ۲۰نفر، زرد ۳۰ نفر و در شهر ها با شرایط آبی تا ۵۰ نفر لازم و لازم است.
اواخر دی ماه سال قبل پس از نزدیک به یک سال تعطیلی بر اثر انتشار ویروس کرونا، تالارها فعالیت خودرا در مناطق زرد از سر گرفتند که با شروع موج جدید کرونا پس از عید نوروز باردیگر در شهرهای قرمز و نارنجی تعطیل شدند.
طبق اعلام رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران، تعطیلات سال قبل منجر به ورشکستگی کامل این صنف شده بود و برمبنای برآوردها حدود ۱۰۰ هزار نفر بصورت مستقیم و غیرمستقیم در پی تعطیلی تالارها بیکار شدند.
منبع:

5.0 / 5
1037
1400/03/07
23:19:09
تگهای خبر: خدمات , متر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش