بی كیفیتی وانت ها همچنان ادامه دارد...

بازهم وانت های تك ستاره آمدند و خبری از چهار ستاره نیست

بازهم وانت های تك ستاره آمدند و خبری از چهار ستاره نیست میزان سنج: گزارش ارزیابی کیفیت وانت های تولید در اولین ماه از سال جاری نشان میدهد که تولید وانت با درجه کیفی چهار ستاره تنها متعلق به گزارش تولیدات اسفند ماه سال قبل بوده و گزارش کیفیت وانت های تولیدی فروردین ماه امسال تنها سه خودرو سه ستاره و دو تک ستاره دیده می شود.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، بر طبق تازه ترین ارزیابی صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) از وضعیت کیفیت گروه وانت های تولیدی داخل در فروردین ماه امسال، مجدد به یک گزارش از بی کیفیتی وانت های تولیدی رسیده ایم. دیگر از وانت چهارستاره کیفی که بعد از چند سال برای نخستین بار در تولید اسفند ماه سال قبل دیده می شد، در نخستین تولیدات وانت امسال خبری نیست و مجدد کیفیت ها به سه ستاره و متاسفانه تک ستاره محدود شده است.
در ارزیابی صورت گرفته از وضعیت کیفیت خودرو های وانت تولیدی در فرودین ماه امسال، تنها وانت های در سطح قیمتی ۲ مورد بررسی قرار گرفته اند.
وانت سایپا ۱۵۱، وانت کارا ۲۰۰۰ تک کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دوکابین تیپ ۳ توانسته اند سه ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.
پس این سه مدل وانت، پایین ترین سطح کیفی در تولید وانت ها همچنان متعلق به وانت نیسان تک سوز آپشنال و دوگانه سوز آشپنال تولید گروه خودروسازی زامیاد است که تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب می کنند.
منبع:

5.0 / 5
403
1400/03/10
22:48:52
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش