مالی چی واسط حسابداران و كسب وكارها

مالی چی واسط حسابداران و كسب وكارها میزان سنج: مالی چی یک استارت آپ تخصصی حوزه حسابداری است یا ملموس تر بخواهیم بگوییم اسنپ دنیای مالی و رابطی میان مشتریان شامل اشخاص و کسب وکارها و حسابداران شمرده می شود.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، از زمان های قدیم تا همین امروز ضرب المثل های زیادی درباره حساب و کتاب داشته ایم؛ مثل اینکه "آدم خوش حساب شریک مال مردمه"، " آنرا که حساب پاک است از مصاحبه چه باک است"، "انبار رو آخر زمستون می شمارن" و… همین معلوم می کند اهمیت حساب و حسابداری و حسابرسی چقدر زیاد است. نه فقط کسب وکارهای بزرگ بلکه کسب وکارهای کوچک و هر شخصی نیاز دارند تا به درستی به حسابشان رسیدگی شود و به اصطلاح حساب چیزی از دستشان در نرود. این روزها بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه و افزایش راندمان افراد و سازمان ها، برای هر نیازی سایت و اپلیکیشنی طراحی شده و امور مربوط به مسائل مالی و حسابداری هم از این قاعده مستثنی نیست. مالی چی یک استارت آپ تخصصی حوزه حسابداری است یا ملموس تر بخواهیم بگوییم اسنپ دنیای مالی و رابطی میان مشتریان شامل اشخاص و کسب وکارها و حسابداران شمرده می شود.
البته این نکته اهمیت بسیاری دارد که مالی چی علاوه بر ارائه خدمات مالی به آموزش حسابداری نیز می پردازد.
مالی چی و دنیای فوتبال
علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی، سفیر برند مالی چی است و اگر وارد سایت شوید در صفحه اول تصویر او را می بینید. اما شاید بپرسید علیرضا حقیقی چه ربطی به مالی چی دارد؟ فوتبالیست ها به خاطر اعداد و ارقام بزرگ قراردادهایشان بیش تر از هر قشری با پیچیدگی های مالیاتی درگیرند و ممکنست حتی ممنوع الخروج شوند؛ در این صورت مجموعه ای که در امور مالیاتی و حسابداری خبره است می تواند به آنها کمک نماید. این مساله از گستردگی کارهای مالی چی هم حکایت دارد. از کسب وکارهای کوچک و بزرگ گرفته تا فوتبالیست و بازیگر و همه می توانند از خدمات مالی چی استفاده کنند و حساب امور مالی شان را به دست بگیرند.
مالی چی؛ اپلیکیشن حسابداری دو سویه
مسلماً تا قبل از این هم کسب وکارهایی وجود داشته اند که خدمات مالی و حسابداری ارائه می دادند؛ اما تفاوت مالی چی و آن چه متمایزش می کند این است که مالی چی یک اپ حسابداری دو سویه است. در حقیقت در دنیای حسابداری، شرکتها و افرادی هستند که تقاضای دریافت خدمات حسابداری دارند و از سویی دیگر حسابدارانی هم هستند که می توانند به این متقاضیان خدمات عرضه کنند.
روند کار به این شکل است که حسابداران با ثبت نام در مالی چی و بعد از گذراندن دوره های تخصصی و تعیین سطح دانش و تجربه توسط متخصصین مالی چی، برای ارائه خدمات مالی و همکاری با افراد و کسب وکارها آماده می شوند. از طرف دیگر هم اشخاص یا کسب وکارهایی که نیازمند خدمات مالی و حسابداری هستند درخواست خودرا ثبت می کنند و بوسیله سیستم این درخواست برای حسابداران واجد شرایط فرستاده می شود تا حسابداران در صورت تمایل درخواست را تایید کرده و کار را در زمان مشخص انجام داده و تحویل دهند.
ارائه همزمان خدمات و آموزش
مالی چی را می توان به صورتی سوپراپلیکیشن دنیای حسابداری و مالی به حساب آورد. حسابداران هم آموزش می بینند و هم ویترینی برای ارائه خدمات خود و درآمدزایی دارند. محدودیتی هم وجود ندارد و حسابداران از سراسر کشور می توانند عضو مالی چی شوند. از آن طرف هم افرادی که به خدمات مالی و حسابداری نیاز دارند می توانند به سادگی در مالی چی فرد خبره و معتمدی را پیدا کنند تا با قیمتی معقول و منطقی کارشان صورت گیرد. حال که مقرر است قوانین مالیاتی دقیق تر و مشکل تر از قبل اجرا شوند همه کسب وکارها از کوچک تا بزرگ به چنین اپلیکیشن جامعی نیاز پیدا خواهند کرد.
ارائه خدمات ۲۴ ساعته
اگر بهر دلیلی در استفاده از اپلیکیشن گرفتار مشکل شدید یا نیاز به برقراری ارتباط با کارشناسان داشتید بوسیله تلفن گویای ۱۴۰۸ می توانید ۲۴ ساعته خدمات موردنظرتان را دریافت کنید. علاوه بر اپلیکیشن، استارت آپ مالی چی یک سایت به نشانی malichii.com هم دارد و خدمات آن بصورت آنلاین و غیرحضوری ارائه می شود.
Malichi
در نهایت باید تاکید نماییم که مالی چی بستری امن و مطمئن برای انجام خدمات مالی و حسابداری برای همه کسب وکارهاست؛

اما این مسئله برای کسب وکارهای کوچک اهمیت دوچندان پیدا می کند. کسب وکارهای کوچک و نوپا معمولاً توان جذب حسابدار متخصص و خبره برای انجام امور مالی خودرا ندارند، به همین خاطر ممکنست اهمیت این مساله را نادیده بگیرند و با مشکلاتی مواجه شوند. مالی چی با حسابداران سطح بندی شده و آموزش دیده ای که دارد به این کسب وکارها کمک می نماید تا در کمترین زمان و با هزینه ای معقول خدمات مالی، حسابداری و مالیاتی موردنظر خودرا دریافت نمایند. مالی چی هم مسائل مالی شما را حل می کند و هم سطح آگاهی شما را دراین زمینه بالا می برد تا خودتان هم بتوانید تا حدودی به امور مالی تان رسیدگی کنید و دراین زمینه ناآگاه نباشید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
257
1400/03/18
13:42:13
تگهای خبر: آموزش , خدمات , سازمان , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش