كسب تندیس غرفه شركت اسپات ازهمایش چهره های ماندگارصنعت خرده فروشی

كسب تندیس غرفه شركت اسپات ازهمایش چهره های ماندگارصنعت خرده فروشی هفتمین همایش تقدیر و تجلیل از چهره های ماندگار صنعت خرده فروشی و برندهای برتر مراکزخرید و مجتمع های تجاری کشور طبق روال هر سال توسط ماهنامه تجارت طلایی برگزار گردید.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، شرکت اسپات بعنوان یکی از حامیان اصلی برگزاری هفتمین همایش تقدیر و تجلیل از چهره های ماندگار صنعت خرده فروشی در این همایش حضور داشت.
در این همایش که در تاریخ ۲۱ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ در محل هتل المپیک تهران برگزار شد، شرکت اسپات با میزبانی از مدعوین و میهمانان همایش، به عرضه دستاوردهای یک سال گذشته خود در حوزه تجهیز فروشگاه های خرده فروشی پرداخت. هفتمین همایش تقدیر و تجلیل از چهره های ماندگار صنعت خرده فروشی و برندهای برتر مراکزخرید و مجتمع های تجاری کشور طبق روال هر سال توسط ماهنامه تجارت طلایی برگزار می گردد.

همایش فوق از ساعت ۵ عصر و با حضور تعدادی از بزرگان صنعت خرده فروشی شروع شد و طی آن با برگزاری گردهمایی های متعدد، مسائل مختلف در حوزه خرده فروشی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت. هدف از برگزاری این رویداد ایجاد هم افزایی صنعت خرده فروشی کشور و گسترش روزافزون استفاده از دانش بین الملل در زمینه های مختلف این صنعت ذکر شده است.
شیوع ویروس کرونا، همه گیری جهانی این بیماری و اثرات آن بر صنعت خرده فروشی از مهم ترین مسائلی بود که مطرح و صاحبنظران این عرصه به عرضه نظرات و راهکارهای خود پرداختند. پنل های تخصصی در حوزه تحولات دیجیتال در صنعت خرده فروشی و تاب آوری سازمانی از دیگر موضوعات تخصصی بود که در این همایش برگزار شد.
گسترش تجارت الکترونیک و لزوم حضور در بازارهای آنلاین همچون مواردی بود که بعنوان یکی از اصلی ترین راهکارهای مقابله با اثرات منفی کاهش فروش ناشی از کاهش خریدهای حضوری عنوان شد. طی دو سال گذشته اغلب کسب و کارها به اهمیت حضور در بازارهای آنلاین و و توسعه بسترهای فروش غیرحضوری خود پی برده اند. این مهم در بازار خرده فروشی با عنایت به نوع و ماهیت کالای مصرفی که با زندگی روزمره مردم و مشتریان سروکار دارد، اهمیت دوچندانی یافته است.
شرکت اسپات همچون سازمان های فعال در حوزه تأمین و تولید فروشگاه ها و انباره های خرده فروشی است که با عرضه تجهیزات ویژه در زمینه تجارت الکترونیک قدم به عرصه تجهیز انبارهای آنلاین گذاشته و در این حوزه تلاش در توسعه و بهبود فرآیندهای انبارداری، لجستیک و حمل و نقل داشته است. انواع قفسه، ترولی و استندهای فروشگاهی در کنار تجهیزات برودتی شامل انواع یخچال و فریزرهای فروشگاهی همچون تجهیزاتی است که شرکت اسپات به مشتریان خود عرضه می دهد. علاوه بر این عرضه خدمات مشاوره و راه اندازی فروشگاه همچون خدمات ارزشمندی است که توسط گروه مشاوره و با عنایت به نیازمندی های خاص مشتریان در اختیار آنان قرار می گیرد.
در این همایش ضمن تجلیل از چهره های ماندگار صنعت خرده فروشی، به شرکتهای برتر این حوزه همچون شرکت اسپات لوح و تندیس یادبود اهدا شد. همینطور از غرفه شرکت اسپات در نمایشگاه ایران ریتیل شو سال ۱۳۹۹ بعنوان غرفه برتر تقدیر به عمل آمده و تندیس غرفه برتر اهدا گردید.

صاحبان و مدیران برندهای مطرحی همچون مرکز خرید اپال، بانی مد، هایپرفمیلی، رفاه، دیلی مارکت و … در این همایش شرکت داشتند که خیلی از آنان همچون مشتریان خوش نام شرکت اسپات هستند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
16181
1400/03/29
11:29:13
تگهای خبر: بازار , تجارت , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش